MPC-BE_icon256MPC-BE (czyli Media Player Classic Black Edition), to odtwarzacz wideo i audio dla systemów Windows.

Oparty został na oryginalnym odtwarzaczu Media Player Classic (projekt-Gabest) oraz Media Player Classic Home Cinema (projekt-Casimir666) i jest ich ulepszoną wersją. Zawiera dodatkowe funkcje, narzędzia i poprawki błędów. Oferuje wsparcie dla najnowszych technologii odtwarzania obrazu i dźwięku.
Między innymi obsługuje DirectX Video Acceleration (DXVA), co oznacza, że obciążenie procesora komputera może być w znacznym stopniu zmniejszone. Jedną z ciekawych cech programu jest możliwość odtwarzania zewnętrznych napisów w różnych formatach. Posiada również możliwość przechwytywania obrazu i nagrywanie programów odtwarzanych za pomocą tunera telewizyjnego.
Oczywiście odtwarza wszystkie możliwe pliki wideo.

MPC-BE_screen

Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7  /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz /32-bit/ (10 MB / 32 MB) Pobierz /64-bit/
Uwaga
Po pobraniu i rozpakowaniu programu tworzymy (np. w Notatniku) plik o nazwie mpc-be.ini wpisując [Settings] i wrzucamy do folderu z programem.
Pobierz /.paf PApps – 32 i 64-bit/ Pobierz /.paf ThApps – 32 i 64-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/

Zmiany w wersji: link

Ikony /Icons

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/MPC-BE_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/MPC-BE_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoPAF64-bit,AC3,AIF,AIFC,AIFF,ASF,ASX,AU,AVI,BMP,CDA,D2V,DIVX,DTS,DVD,FLV,GIF,JPEG,JPG,M3U,Matroska,MIDI,MOV,MP2,MP3,MP4,MPC-BE,MPC-BE portable,MPEG,MPG,Odtwarzacze,OGG,PLS,PNG,QT,SND,SVCD,SWF,VCD,VOB,WAV,WAX,WM,WMA,WMV
MPC-BE (czyli Media Player Classic Black Edition), to odtwarzacz wideo i audio dla systemów Windows. Oparty został na oryginalnym odtwarzaczu Media Player Classic (projekt-Gabest) oraz Media Player Classic Home Cinema (projekt-Casimir666) i jest ich ulepszoną wersją. Zawiera dodatkowe funkcje, narzędzia i poprawki błędów. Oferuje wsparcie dla najnowszych technologii odtwarzania obrazu...