MyUninstaller to alternatywny program do standardowego apletu Dodaj/Usuń programy z systemu operacyjnego Windows. Wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji i pozwala na odinstalowanie ich. Można zapisywać listę wszystkich zainstalowanych aplikacji do pliku tekstowego lub pliku HTML.
MyUninstaller podaje także dodatkowe informacje dla większości zainstalowanych aplikacji, których standardowy aplet Dodaj/Usuń nie wyświetla (np. nazwa produktu, firma, wersja, data instalacji, ciąg deinstalacji, folder instalacyjny, typ instalatora, strona internetowa i inne).

Program ładuje listę zainstalowanych aplikacji z rejestru i gromadzi informacje na temat poszczególnych elementów instalacji. Proces ładowania i analiza może zająć od 5 do 15 sekund, a nawet więcej, w zależności od sprzętu, systemu operacyjnego i ilości zainstalowanych aplikacji na komputerze.
Po zakończeniu procesu analizy aplikacja wyświetla szczegółowe informacje o wszystkich zainstalowanych programach na komputerze. Należy pamiętać, że niektóre kolumny, podobnie jak wersja, nazwa produktu, firmy i inne, są wyświetlane dla większości zainstalowanych aplikacji, ale nie dla wszystkich z nich. W rzadkich przypadkach, ale jest to również możliwe, że pojawi się błędna informacja o zainstalowanej aplikacji.

Narzędzie to samodzielny plik wykonywalny i nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Wystarczy skopiować plik wykonywalny do dowolnego folderu i uruchomić go.

Info
Po pobraniu i rozpakowaniu pliku z językiem polskim wrzucamy go do folderu z programem.
Uwaga
Program uruchamiamy na prawach administratora.
Info
Autor programu MyUninstaller poinformował, że jest to stare narzędzie, opracowane w 2003 roku i teraz można uważać je za przestarzałe i nie będzie aktualizowane. Jego następcą jest UninstallView.
Działa w systemach; Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (52 KB / 88 KB) Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
MyUninstaller_1 MyUninstaller_2
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/MyUninstaller_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/MyUninstaller_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalDeinstalacjaDeinstalacja,MyUninstaller,MyUninstaller portable,Systemowe
MyUninstaller to alternatywny program do standardowego apletu Dodaj/Usuń programy z systemu operacyjnego Windows. Wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji i pozwala na odinstalowanie ich. Można zapisywać listę wszystkich zainstalowanych aplikacji do pliku tekstowego lub pliku HTML. MyUninstaller podaje także dodatkowe informacje dla większości zainstalowanych aplikacji, których standardowy aplet Dodaj/Usuń nie wyświetla...