NAPS2_icon256NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2) to aplikacja do skanowania dokumentów z naciskiem na prostotę i łatwość obsługi. Skanowanie dokumentów jest zgodne ze standardem WIA (Windows Image Acquisition) i TWAIN (Technology Without An Interesting Name).
Oferuje organizowanie stron na różne sposoby i zapisywanie ich w formacie PDF, TIFF, JPEG, PNG i innych. Umożliwia łatwe skanowanie z wybranymi ustawieniami, jak również można skonfigurować wiele profili dla różnych urządzeń. Po zakończeniu skanowania można zapisać, wysłać przez e-mail lub wydrukować dokumenty.
Możemy wybrać sterownik, który działa najlepiej ze skanerem, a także ustawienia takie jak rozdzielczość, rozmiar strony i głębię bitową. Posiada wsparcie dla druku dwustronnego.

Info
NAPS2 jest całkowicie bezpłatny zarówno dla osób prywatnych i firm. Nie zawiera żadnych reklam lub niechcianego oprogramowania.

Cechy:
– skanowanie dokumentów przy użyciu standardów WIA i TWAIN
– skanowanie wielu stron, w tym wsparcie dla druku dwustronnego
– obracanie, przycinanie i zmienianie zeskanowanych stron
– zapisywanie jako PDF, TIFF, JPEG, PNG lub inny format
– bezpośrednie przesyłanie plików PDF przez e-mail
– wsparcie dla OCR (Optical Character Recognition)
– konfiguruje jasność, kontrast, rozdzielczość i inne
– zapisuje konfigurację jako profile, aby mogły być ponownie użyte
– opcjonalny interfejs wiersza poleceń (CLI) dla automatyzacji i skryptów.

NAPS2_www

Uwaga
Program wymaga do pracy zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework 4.0 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware – dla osób prywatnych i firm)

Pobierz /.7z/ (3 MB / 17 MB) Pobierz /.paf ThApps/ v. 5.6.2
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/NAPS2_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/NAPS2_icon256-150x150.pngzbymalZrzuty ekranuNAPS2,NAPS2 portable,Not Another PDF Scanner 2,OCR,Skaner,skanery,TWAIN,WIA
NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2) to aplikacja do skanowania dokumentów z naciskiem na prostotę i łatwość obsługi. Skanowanie dokumentów jest zgodne ze standardem WIA (Windows Image Acquisition) i TWAIN (Technology Without An Interesting Name). Oferuje organizowanie stron na różne sposoby i zapisywanie ich w formacie PDF, TIFF, JPEG, PNG...