NewFileTime to małe i skuteczne narzędzie, które zapewnia łatwy dostęp do poprawienia lub manipulowania którymkolwiek ze znaczników czasu dla każdego pliku i folderu w systemie Windows.

W tym samym czasie można modyfikować kilka plików i/lub katalogów. Można dodać pliki poprzez metodę przeciągnij i upuść, lub przez import z folderu. Można tworzyć pliki proporcjonalnie młodsze lub starsze, lub można ustawiać określoną datę czy godzinę.

Za pomocą NewFileTime każdy może wprowadzać szybkie korekty ostatniego dostępu oraz daty modyfikacji do plików lub folderów na komputerze.

Info
Język interfejsu zmieniamy klikając na przycisk „LNG”.

Działa w systemach: Windows XP,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz Unicode/ (50 KB / 93 KB) Pobierz Pobierz /64-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Zrzuty ekrany / Screenshots
NewFileTime_1
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/NewFileTime_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/NewFileTime_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,Data,Godzina,Narzędzia,NewFileTime,NewFileTime portable,Systemowe
NewFileTime to małe i skuteczne narzędzie, które zapewnia łatwy dostęp do poprawienia lub manipulowania którymkolwiek ze znaczników czasu dla każdego pliku i folderu w systemie Windows. W tym samym czasie można modyfikować kilka plików i/lub katalogów. Można dodać pliki poprzez metodę przeciągnij i upuść, lub przez import z folderu. Można...