NexusFont_icon256NexusFont jest to menedżer czcionek dla systemu Windows. Program po pierwszym uruchomieniu skanuje komputer w poszukiwaniu czcionek systemowych. Obsługuje czcionki: OpenType, TrueType, Adobe Type1.

NexusFont oferuje takie funkcje jak: instalowanie i odinstalowywanie czcionek, tworzenie ich kopii, odnajdowanie powtarzających się czcionek, przenoszenie, usuwanie i kopiowanie, robienie zrzutów (screenów) czcionek i ich drukowanie, pokazuje wygląd tablicy znaków dla każdej czcionki.

Czcionki możemy oglądać pogrubione, jako kursywę czy z podkreśleniem. Po kliknięciu na czcionkę na dole programu wyświetla się nazwa czcionki, odmiana, wersja i prawa autorskie.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 2,31 MB / 2,48 MB ) Pobierz /.paf – TApps/
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/07/NexusFont_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/07/NexusFont_icon256-150x150.pngzbymalCzcionki64-bit,Adobe Type1,Czcionki,Druk,fonty,Grafika,NexusFont,NexusFont portable,OpenType,TrueType
NexusFont jest to menedżer czcionek dla systemu Windows. Program po pierwszym uruchomieniu skanuje komputer w poszukiwaniu czcionek systemowych. Obsługuje czcionki: OpenType, TrueType, Adobe Type1. NexusFont oferuje takie funkcje jak: instalowanie i odinstalowywanie czcionek, tworzenie ich kopii, odnajdowanie powtarzających się czcionek, przenoszenie, usuwanie i kopiowanie, robienie zrzutów (screenów) czcionek i ich...