notecase_pro_icon256NoteCase Pro Lite to darmowa wersja komercyjnego programu przeznaczonego do szybkiego zapisywania, organizowania, dostępu, usuwania i ochrony różnych informacji zawartych w notatkach.
Poszczególne notatki mogą mieć proste formatowanie (pogrubienie, kursywa, podkreślenie, kolor, czcionka/rozmiar czcionki, wyrównanie tekstu) i dodawanie obrazów. Notatki mogą być organizowane w listy lub drzewa. NoteCase Pro ma zdolność do importowania danych z ponad 30 formatów plików, w tym z takich programów jak: Evernote, XMind, TreePad, Tomboy, FreeMind, MindManager i innych. Obsługuje formaty TXT, RTF, HTML czy OPML.
Zapisuje nieograniczoną ilość notatek, zmienia skórki programu, obsługuje wiele języków interfejsu, obsługuje skróty klawiaturowe, ustawia kolor tła, obsługuje cofanie i powtarzanie, wstawia niestandardowy tekst, tła, czcionki i ikony w poszczególnych tytułach notatek, ma opcję zawijania i wyrównywania tekstu, wczytuje ostatnio używane dokumenty przy uruchamianiu, dołącza pliki do notatek i inne.
Istnieje wiele ograniczeń w porównaniu do komercyjnej wersji, np. brak sprawdzania pisowni, autouzupełniania, list, osadzanie audio, brak zmiany rozmiaru obrazu czy brak opcji drukowania. Ale jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z systemowego Notatnika, to lista funkcji dostępnych i tak wydaje się imponująca.

Irytujące jest, że interfejs nie podkreśla niedostępnych funkcji, co oznacza, że często będziemy widzieć okna w stylu „Nie można tego zrobić w tej wersji”.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe 32/64-bit/ – obejmuje wersję portable / includes portable version (35 MB / 143 MB) Pobierz /.exe 64-bit/
Info
Pobieramy wersję instalacyjną i uruchamiamy, a program zapyta, czy instalujemy program NoteCase Pro, czy chcemy wersję portable.
Zmiany w wersji: link
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
notecase_pro_1 notecase_pro_2 notecase_pro_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/NoteCase_Pro_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/NoteCase_Pro_icon256-150x150.pngzbymalNotatkiNotatki,NoteCase Pro,NoteCase Pro Lite,NoteCase Pro Lite portable,tworzenie notatek
NoteCase Pro Lite to darmowa wersja komercyjnego programu przeznaczonego do szybkiego zapisywania, organizowania, dostępu, usuwania i ochrony różnych informacji zawartych w notatkach. Poszczególne notatki mogą mieć proste formatowanie (pogrubienie, kursywa, podkreślenie, kolor, czcionka/rozmiar czcionki, wyrównanie tekstu) i dodawanie obrazów. Notatki mogą być organizowane w listy lub drzewa. NoteCase Pro ma...