Otter Browser to przeglądarka internetowa polskiej produkcji, autorami są Michał Dutkiewicz (Emdek) oraz Jan Bajer (bajasoft). Ma na celu udostępnienie użytkownikowi interfejsu i możliwości znanych z nierozwijanej już Opery 12. Obecnie oparta na silniku WebKit, planowana jest jednak obsługa silników Blink i Gecko.
Otter Browser oferuje wszystkie istotne funkcje, jakich oczekuje się od nowoczesnych przeglądarek internetowych, np. możliwość pobierania plików, przeglądanie w kartach, posiada menadżera haseł, zarządzanie plikami cookies, wyświetlanie tekstu w różnym kodowaniu czy wsparcie dla nowoczesnych technologii (flash). Pasek adresu pełni funkcję wyszukiwania, a do wyboru jest wyszukiwarka Google, Bink, Yahoo i DuckDuckGo. Otter Browser pozwala na zmianę wielu ustawień, zapisywanie notatek oraz dostosowanie wyglądu czcionek i ich koloru.
Autor stara się, aby przeglądarka była modułowa i żeby każdy mógł ją dostosować do własnych potrzeb.

Uwaga
Trzeba wziąć pod uwagę, że Otter Browser znajduje się w fazie rozwojowej i nie wszystko może działać w należyty sposób.
Działa w systemach: Windows 7,8,10 + XP,Vista
Licencja: bezpłatny (GPLv3)

Info
Pobiermy pakiet „.7z” i rozpakowujemy do wybranego (nowego) folderu. W katalogu programu tworzymy plik tekstowy o nazwie „arguments.txt” i wpisujemy w nim:

i uruchamiamy przeglądarkę.
Pobierz (29 MB / 114 MB) /32-bit/ Pobierz /64-bit/ Pobierz /32-bit/ – Windows XP, Vista
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit /

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Otter_Browser_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Otter_Browser_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwOtter Browser,Otter Browser portable,Przeglądarki www
Otter Browser to przeglądarka internetowa polskiej produkcji, autorami są Michał Dutkiewicz (Emdek) oraz Jan Bajer (bajasoft). Ma na celu udostępnienie użytkownikowi interfejsu i możliwości znanych z nierozwijanej już Opery 12. Obecnie oparta na silniku WebKit, planowana jest jednak obsługa silników Blink i Gecko. Otter Browser oferuje wszystkie istotne funkcje, jakich...