PDFMate Free PDF Merger jest prostym i szybkim oprogramowaniem, które pomaga łączyć wiele plików PDF w jeden element, jak również dzielić je. Tworzy dokumenty PDF z grafiki w formatach BMP, TIF, PNG i JPG, a także usuwa niepotrzebne fragmenty z dokumentu.
Posiada intuicyjny interfejs pozwalający wykonać większość czynności w prosty sposób.
PDFMate Free PDF Merger zamieni skany dokumentów na pliki PDF, co daje nam możliwość wydrukowania ich lub wysłania.
Wspiera metodę „przeciągnij i upuścić”, zmienia kolejność pozycji przenosząc je w górę lub w dół, pozwala na szyfrowanie plików poprzez tworzenie haseł, wybranie rozmiaru pliku wyjściowego (A3, A4, A5) oraz ustawienie strony (automatyczna, pionowa lub pozioma). Można zmienić wielkość stron, aby 2 lub 4 strony zmieściły się na jednej kartce formatu A4, co zaoszczędzi, w niektórych sytuacjach ilość zużywanego papieru.
Program podaje informacje dla każdej pozycji w pliku PDF ( np. nazwa pliku, rozmiar, liczba stron).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf ThSoft/ Pobierz (4,21 MB / 17,0 MB)
Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Argentinian), Thai, Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
PDFMate_Free_PDF_Merger_1 PDFMate_Free_PDF_Merger_2
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/PDFMate_Free_PDF-Merger_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/PDFMate_Free_PDF-Merger_icon256-150x150.pngzbymalPAFPDF64-bit,PDF,PDFMate Free PDF Merger,PDFMate Free PDF Merger portable
PDFMate Free PDF Merger jest prostym i szybkim oprogramowaniem, które pomaga łączyć wiele plików PDF w jeden element, jak również dzielić je. Tworzy dokumenty PDF z grafiki w formatach BMP, TIF, PNG i JPG, a także usuwa niepotrzebne fragmenty z dokumentu. Posiada intuicyjny interfejs pozwalający wykonać większość czynności w prosty...