PeaExtractor to niewielka aplikacja, która została stworzona wyłącznie do dekompresji plików archiwalnych, w jak najkrótszy i najprostszy sposób.

Zapewnia to minimalny, bardzo intuicyjny interfejs graficzny użytkownika oraz to, że program integruje się z menu kontekstowym systemu i obsługuje również metodę „przeciągnij i upuść”. Program obsługuje zaszyfrowane archiwa.
PeaExtractor (pochodzi z projektu PeaZip) wspiera dekompresję ponad 150 typów archiwów: 7Z, ACE, CAB, BZ2, DMG, GZ, ISO, RAR, TAR, ZIP, WMI, Zipx i wiele innych.

PeaExtractor zawiera jedynie wolne, oprogramowanie Open Source. Ten pakiet jest darmowy i jest udostępniany na licencji LGPLv3 bezpłatnie dla każdego zastosowania (osobiste, zawodowe, biznes, urząd …).

Info
Zmiana języka:

PeaExtractor_language

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (LGPL)

Pobierz /32-bit/ ( 6,36 MB / 18,3 MB ) Pobierz /64-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:

PeaExtractor_1

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/PeaExtractor_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/PeaExtractor_icon256-150x150.pngzbymalDefragmentacjaPeaExtractor,PeaExtractor portable
PeaExtractor to niewielka aplikacja, która została stworzona wyłącznie do dekompresji plików archiwalnych, w jak najkrótszy i najprostszy sposób. Zapewnia to minimalny, bardzo intuicyjny interfejs graficzny użytkownika oraz to, że program integruje się z menu kontekstowym systemu i obsługuje również metodę 'przeciągnij i upuść'. Program obsługuje zaszyfrowane archiwa. PeaExtractor (pochodzi z projektu...