Pidgin, to program, który można nazwać multikomunikatorem, ze względu na dużą ilość obsługiwanych protokołów. Aplikacja pozwala na prowadzenie rozmów w sieciach: AIM, Bonjour, Gadu-Gadu, Google Talk, Groupwise, ICQ, IRC, MSN, MySpaceIM, QQ, SILC, SIMPLE, Sametime, XMPP, Yahoo!, Zephyr.
Program umożliwia jednoczesne łączenie się z wieloma sieciami dzięki czemu można prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym na wielu platformach. Oczywiście najważniejszą zaletą programu jest to, że dzięki niemu nie trzeba instalować na komputerze wielu aplikacji, Pidgin ma wszystko w jednym.
Aplikacja obsługuje wtyczki, pozwala na tworzenie grup kontaktów, umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych. W każdej chwili użytkownik może dodawać lub usuwać wybrane konta z dowolnej sieci. Program posiada również moduł przesyłania plików. Posiada także rozbudowany system informowania o wiadomościach i dostępności danego użytkownika. Interfejs jest w pełni spolszczony. Pidgin wcześniej był znany jako GAIM.

Info
Program można odchudzić (o około 20 MB) wyrzucając z folderu „locale” zbędne języki.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz / PApps .paf / ( 15,3 MB / 66,9 MB  ) Pobierz / PAppZ .paf /
Wersja instalacyjna : pobierz
Zmiany w wersji: link
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

Pidgin_1 Pidgin_2

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/Pidgin_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/Pidgin_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryPAFAIM,Bonjour,Gadu-Gadu,Google Talk,Groupwise,ICQ,Internet,Internetowe,IRC,Komunikatory,MSN,MySpaceIM,QQ,Sametime,SILC,SIMPLE,XMPP,Yahoo,Zephyr
Pidgin, to program, który można nazwać multikomunikatorem, ze względu na dużą ilość obsługiwanych protokołów. Aplikacja pozwala na prowadzenie rozmów w sieciach: AIM, Bonjour, Gadu-Gadu, Google Talk, Groupwise, ICQ, IRC, MSN, MySpaceIM, QQ, SILC, SIMPLE, Sametime, XMPP, Yahoo!, Zephyr. Program umożliwia jednoczesne łączenie się z wieloma sieciami dzięki czemu można prowadzić...