POP_Peeper_portable.info.pl_icon256POP Peeper jest programem pocztowym z możliwością sprawdzania w określonych odstępach czasu (np.co 10 min.), czy są wiadomości na naszych kontach pocztowych. Program posiada podstawowe funkcje książki adresowej i obsługi protokołów POP3 i SMTP (nie posiada już obsługi SSL).

Obsługuje najpopularniejsze typy klientów mailowych w tym: HotmailJuno, Yahoo, Mail.com, MyWay, Excite, Lycos.com czy RediffMail. Obsługuje wiadomości w formacie HTML, potrafi otworzyć, zapisać i wysłać załączniki, nie posiada limitu względem liczby obsługiwanych kont pocztowych. Można ustawić sygnał dźwiękowy informujący o nowej wiadomości. Jest możliwość zabezpieczenia dostępu do POP Peepera hasłem.

Info
Po uruchomieniu programu POP Peeper w oknie, które się otworzy klikamy Download…, zaznaczamy język polski (program sam pobierze pliki językowe) lub po uruchomieniu programu klikamy Tools > Options > General > Language, klikamy i wybieramy Download, następnie w oknie, które się otworzy wybieramy np. Polish i OK.

Można również pobrać plik językowy ze strony producenta i wrzucić go do folderu z programem, a w opcjach ustawić język.

Następnie przy konfiguracji programu (w oknie Ustawienia: Lokalizacja Danych) zaznaczamy opcję Przechowuj dane dla przenośności.

Uwaga
Program powróci do edycji darmowej (jeśli nie wykupimy linencji) po 30 dniach.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (liteware)
Pobierz (6,5 MB / 14,4 MB) Spolszczenie i inne języki
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

POP_Peeper_1POP_Peeper_2POP_Peeper_3POP_Peeper_4POP_Peeper_5POP_Peeper_6

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/POP_Peeper_portable.info_.pl_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/POP_Peeper_portable.info_.pl_icon256-150x150.pngzbymalPoczta64-bit,HTML,Internet,Internetowe,Poczta,POP,POP Peeper,POP Peeper portable,POP3,SMTP
POP Peeper jest programem pocztowym z możliwością sprawdzania w określonych odstępach czasu (np.co 10 min.), czy są wiadomości na naszych kontach pocztowych. Program posiada podstawowe funkcje książki adresowej i obsługi protokołów POP3 i SMTP (nie posiada już obsługi SSL). Obsługuje najpopularniejsze typy klientów mailowych w tym: Hotmail,  Juno, Yahoo, Mail.com,...