PortableApps.com Platform  przeznaczona jest do instalacji na pamięciach przenośnych (np. pendrive, iPody, dyski zewnętrzne, płyty CD/DVD), jako menadżer do uruchamiania programów portable z poziomu menu. Dzięki temu możemy używać ulubione programy na dowolnym komputerze i w dowolnym miejscu, uruchamiając je bez potrzeby praw administratora. Przy tym, używane programy nie zostawią żadnych śladów w komputerze.

Oprócz Platform Only mamy możliwość pobrać Suite Standard (oferuje m.in takie programy jak Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Pigin, KeePass, PNotes czy AbiWord). Natomiast wersja Suite Standard jest rozszerzona o pakiet biurowy OpenOffice.org.
Oferuje nam własne utworzenie zbioru programów, które chcemy posiadać.

Info
Lista programów dostępnych jest na oficjalnej stronie projektu: http://portableapps.com/, jak również w oknie dialogowym programu, które wyświetlane jest po uruchomieniu programu. Na stronie Portable.info.pl programy na tę platformę znajdują się w kategorii PAF.

PortableApps.com Platform ma możliwość stworzyć kopię zapasową programów portable zamieszczonych np. na USB.

Uwaga
W tej wersji dodano niestandardowe zabezpieczenia platformy do wykrywania i łagodzenia ataków na biblioteki DLL: LINK
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz (4 MB / 10 MB) /32 i 64-bit/ v. 14.4.3 Pobierz /32 i 64-bit/ v. 15.0 Beta 2
Zmiany w wersji: link
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/PortableApps.com_icon_256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/PortableApps.com_icon_256-150x150.pngzbymalPAFSystemowe64-bit,Launcher,Narzędzia,PAF,PortableApps.com Platform,Systemowe
PortableApps.com Platform  przeznaczona jest do instalacji na pamięciach przenośnych (np. pendrive, iPody, dyski zewnętrzne, płyty CD/DVD), jako menadżer do uruchamiania programów portable z poziomu menu. Dzięki temu możemy używać ulubione programy na dowolnym komputerze i w dowolnym miejscu, uruchamiając je bez potrzeby praw administratora. Przy tym, używane programy nie...