QupZilla jest nowoczesną przeglądarką bazującą na silniku WebKit i Frameworku Qt. WebKit gwarantuje szybkie przeglądanie, a Qt wieloplatformowość aplikacji.
Obecnie QupZilla realizuje wszystkie standardowe funkcje przeglądarki internetowej.

Oprócz tego, QupZilla zapewnia wiele interesujących funkcji, takich jak:
Nowoczesny wygląd
QupZilla wykorzystuje wiele natywnych motywów dla popularnych linuksowych środowisk graficznych. Jeżeli twój natywny motyw jest zbyt nudny lub masz z nim jakieś problemy, możesz w prosty sposób go zmienić.
Ujednolicone biblioteki
QupZilla łączy zakładki, historię oraz czytnik rss w jednym oknie. Nigdy więcej dla takiego rozbicia, z QupZillą wszystko będziesz mieć w jednym oknie!
Dzięki wbudowanemu czytnikowi RSS, można pozostać na bieżąco z ulubionymi stronami. QupZilla może także importować zakładki z innych przeglądarek.
Zintegrowany AdBlock
Czy nie denerwują się strony przeładowane reklamami? Ładują się za długo? Jedyne co potrzebujesz w QupZilla to aktualizacja EasyList lub dodanie swojich własnych reguł blokowania reklam.
Speed Dial
Ten popularny dodatek wreszcie zagościł w QupZilli! Możesz teraz uzyskać dostęp do ulubionych stron tak szybko, jak chcesz w każdej nowej karcie. Nie zapomnijmy wspomnieć że Speed Dial umożliwia zarządzanie zakładkami za pomocą drag&drop „przeciągnij i upuść”.
-i inne.

qupzilla_computer-laptop

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz /.exe – Portable Installer/ (70 MB / 270 MB) Pobierz /.paf PApps/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 32-bit/ ; pobierz /.exe 64-bit/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/QupZilla_2017_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/QupZilla_2017_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki wwwInternet,Internetowe,Przeglądarki www,QupZilla,QupZilla portable,RSS,SSL
QupZilla jest nowoczesną przeglądarką bazującą na silniku WebKit i Frameworku Qt. WebKit gwarantuje szybkie przeglądanie, a Qt wieloplatformowość aplikacji. Obecnie QupZilla realizuje wszystkie standardowe funkcje przeglądarki internetowej. Oprócz tego, QupZilla zapewnia wiele interesujących funkcji, takich jak: Nowoczesny wygląd QupZilla wykorzystuje wiele natywnych motywów dla popularnych linuksowych środowisk graficznych. Jeżeli twój natywny motyw jest...