RadioSure, to prosty w obsłudze program do słuchania i nagrywania (nawet z kilku stacji jednocześnie) na dysk internetowych stacji radiowych. Po pierwszym uruchomieniu oferuje nam ponad 17000 stacji radiowych z całego świata, w tym ponad 640 polskich. Możemy oczywiście dodawać nowe stacje i kasować te, które nas nie interesują. Wszystkie podzielone są wg. nazwy, kraju pochodzenia, rodzaju muzyki i języka. Obsługuje większość internetowych formatów – MP3, WMA, Ogg Vorbis, AAC + i tak dalej. RadioSure posiada obsługę UNICODE pozwalając na poprawne wyświetlanie znaków narodowych. Program automatycznie aktualizuje stacje radiowe (wersja darmowa raz w tygodniu). Ma możliwości zmiany skórek.

RadioSure zapewnia płynne słuchanie radia. Główne zasady – powinno być proste, niezawodne i powinno działać.

Info
Po uruchomieniu instalatora RadioSure wyświetli się tablica, czy chcemy zainstalować program normalnie, czy jako portable. Wskazujemy folder przez nas wybrany i mamy wersję portable (odznaczamy Install as Portable).

Info
Jest bardziej rozbudowana, płatna wersja programu, którą można wypróbować przez 48 godzin za darmo. Należy pobrać i zainstalować bezpłatną wersję, a następnie wykorzystać kod rejestracyjny ze strony: LINK (registration code)
Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 6,28 MB / 10,8 MB ) Pobierz (.paf ) v. 2.2.1042
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/RadioSure_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/RadioSure_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoPAF64-bit,AAC,Audio,MP3,Odtwarzacze,Ogg Vorbis,Radio,RadioSure,RadioSure portable,Unicode,WMA
RadioSure, to prosty w obsłudze program do słuchania i nagrywania (nawet z kilku stacji jednocześnie) na dysk internetowych stacji radiowych. Po pierwszym uruchomieniu oferuje nam ponad 17000 stacji radiowych z całego świata, w tym ponad 640 polskich. Możemy oczywiście dodawać nowe stacje i kasować te, które nas nie interesują....