Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego „Dodaj lub usuń programy”. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze.

Ciekawostką jest tzw. „Tryb łowcy” (wystarczy najechać „celownikiem” na ikonę programu), dzięki któremu program jest w stanie sam rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.

Potrafi usuwać całe grupy i pakiety aplikacji – np. MS Office. Dodatkowo pozwala manipulować wpisami w rejestrze i autostarcie.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit i 64-bit/ (8,88 MB / 32,2 MB) Pobierz /.paf  PApps/
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Revo_Uninstaller_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Revo_Uninstaller_icon256-150x150.pngzbymalDeinstalacjaPAF64-bit,Deinstalacja,Systemowe
Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego 'Dodaj lub usuń programy'. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze. Ciekawostką jest tzw. 'Tryb łowcy' (wystarczy najechać...