ShellMenuView to bardzo małe narzędzie, które wyświetla listę statycznych (stałych) elementów, które pojawiły się w menu kontekstowym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy plik lub folder w Eksploratorze Windows i pozwala łatwo wyłączyć te niechciane elementy.
Za pomocą tego narzędzia możemy w prosty i szybki sposób zablokować lub całkowicie usunąć niechciane elementy menu.
Program ShellMenuView nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego wystarczy uruchomić plik wykonywalny shmnview.exe.

Główne okno aplikacji wyświetla listę pozycji menu. Można wybrać jedną lub więcej pozycji menu i włączyć lub wyłączyć je. Można również ustawić lub usunąć tryb rozszerzony z pozycji menu. gdy pozycja menu jest w trybie rozszerzonym, element jest wyświetlany tylko wtedy, gdy zostanie naciśnięty klawisz Shift, gdy menu kontekstowe jest otwarte.

Niektóre z elementów w menu kontekstowym Eksploratora Windows są tworzone dynamicznie za pomocą rozszerzenia powłoki. W tych przypadkach, można użyć narzędzia ShellExView, aby je wyłączyć.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit/ (48 KB / 76,0 KB) Pobierz /64-bit/ Spolszczenie /PL/ Plik językowy wrzucamy do folderu programu.

Other languages
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/ShellMenuView_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/ShellMenuView_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,Menu kontekstowe,ShellMenuView,ShellMenuView portable
ShellMenuView to bardzo małe narzędzie, które wyświetla listę statycznych (stałych) elementów, które pojawiły się w menu kontekstowym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy plik lub folder w Eksploratorze Windows i pozwala łatwo wyłączyć te niechciane elementy. Za pomocą tego narzędzia możemy w prosty i szybki sposób zablokować lub całkowicie usunąć niechciane...