Simple Port Forwarding to narzędzie do przekierowywania i otwierania wybranych portów na routerach, czyli bardzo pomoże nam skonfigurować to urządzenie.

Program jest prosty w obsłudze, ponieważ czynności wykonywane są automatycznie. Określamy model oraz adres IP routera, port do odblokowania oraz hasło i login administratora.

Aplikacja obsługuje większość dostępnych modeli routerów na rynku. Simple Port Forwarding ułatwi nam używanie większości gier oraz programów, które łączą się z internetem, a posiada dużą bazę znanych portów.

Wymaga przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub nowszej.
Działa w systemach: Windows 2000,XP,2003,Vista,2008,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (3,92 MB / 13,8 MB) Pobierz /.paf/
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Zrzuty ekranu / Screenshots

Simple_Port_Forwarding_1 Simple_Port_Forwarding_2

 

 

 

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/01/Simple_Port_Forwarding_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/01/Simple_Port_Forwarding_icon256-150x150.pngzbymalInternetowePAFInternet,Internetowe,IP,Narzędzia internetowe,Router,Simple Port Forwarding,Simple Port Forwarding portable
Simple Port Forwarding to narzędzie do przekierowywania i otwierania wybranych portów na routerach, czyli bardzo pomoże nam skonfigurować to urządzenie. Program jest prosty w obsłudze, ponieważ czynności wykonywane są automatycznie. Określamy model oraz adres IP routera, port do odblokowania oraz hasło i login administratora. Aplikacja obsługuje większość dostępnych modeli routerów na...