SpeedCrunch_icon256SpeedCrunch, to komputerowy, darmowy i precyzyjny kalkulator służący do wykonywania obliczeń algebraicznych.

Zawiera wbudowane funkcje matematyczne takie jak: sinus, cosinus, tangens, cotangens, funkcja wykładnicza, logarytmiczna i wiele innych.

Obliczenia są wykonywane z dokładnością do 50 miejsc po przecinku. Oferuje również możliwość zapisywania historii wykonywanych działań, przeglądania historii obliczeń i eksport do pliku tekstowego.
Aplikacja posiada intuicyjny interfejs.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU LGPL)
Pobierz ( 10,7 MB / 26,5 MB ) Pobierz /.paf /
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
speedcrunch1 speedcrunch_3 speedcrunch_2  
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/02/SpeedCrunch_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/02/SpeedCrunch_icon256-150x150.pngzbymalEdukacjaPAFEdukacja,Kalkulator,Nauka,SpeedCrunch,SpeedCrunch portable
SpeedCrunch, to komputerowy, darmowy i precyzyjny kalkulator służący do wykonywania obliczeń algebraicznych. Zawiera wbudowane funkcje matematyczne takie jak: sinus, cosinus, tangens, cotangens, funkcja wykładnicza, logarytmiczna i wiele innych. Obliczenia są wykonywane z dokładnością do 50 miejsc po przecinku. Oferuje również możliwość zapisywania historii wykonywanych działań, przeglądania historii obliczeń i eksport do...