sPortable (dawniej Skype Portable wydawany przez platformę PortableApps.com, czyli czat i rozmowy głosowe za pośrednictwem Skype) pomaga w prowadzeniu połączeń przez komunikator internetowy Skype™ w przenośny sposób, bez konieczności instalowania tego komunikatora w systemie Windows. Jest spakowany jako przenośna aplikacja, dzięki czemu możemy komunikować się przez niego np. w podróży. Jest w formacie „PAF” (automatycznie wykryje istniejącą instalację PortableApps.com podczas podłączania napędu), dzięki czemu może łatwo integrować się z tą platformą. Obsługuje aktualizacje zachowując wszystkie ustawienia. Współpracując z platformą PortableApps.com obsługując menu i narzędzia do tworzenia kopii zapasowych.
Jest wydany, jako darmowy do użytku osobistego i biznesowego.
Udostępnia bezpłatne połączenia audio i wideo, a także komunikację błyskawiczną z innymi użytkownikami. Rozmowy telefoniczne i wysyłanie wiadomości SMS są dostępne w abonamencie.
Więcej o komunikatorze Skype.

Aplikacja bazowa używa Internet Explorera do wyświetlania reklam i innych informacji, z których pozostawia pliki z pamięci podręcznej na lokalnym komputerze. sPortable będzie używać ustawień języka lokalnego komputera za każdym uruchomieniem i nie będzie zapisywać zmian spowodowanych błędem w samej aplikacji bazowej.

Uwaga
Skype to znak towarowy firmy Skype, PortableApps.com nie jest powiązany, sponsorowany, autoryzowany lub w inny sposób skojarzony z grupą firm Skype.
Pomoc
Istniejący użytkownicy korzystający z platformy PortableApps.com zostaną automatycznie uaktualnieni ze starej wersji do nowej (Skype na sPortable).
Inni użytkownicy powinni ręcznie zainstalować program obok istniejącej instalacji i zostaną automatycznie przekonwertowani. Na przykład, jeśli stara instalacja znajdowała się np. w X:\PortableApps\SkypePortable, aby zainstalować sPortable trzeba wybrać X:\PortableApps\sPortable. Spowoduje to skopiowanie ustawień i danych.
W przypadku awarii stara instalacja zostanie utworzona z zapasowego katalogu sPortable\Data\SkypePortableBackup. Jeśli nowa wersja działa zgodnie z oczekiwaniami można usunąć ten katalog, aby zwolnić miejsce.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf/ (678 KB / 43 MB) v. 8.18. 0.6

Obecna wersja sPortable jest przeznaczona dla Skype Classic 7.x, która została wycofana przez firmę Microsoft. Ta zaktualizowana wersja ma na celu aktualizację sPortable do nowej serii Skype 8.x.

Pobierz /.paf/ (678 KB / 43 MB) v. 7.41.0.104
Brak wersji instalacyjnej.

Komunikator Skype

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/sPortable_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/sPortable_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryPAFkomunikator internetowy,PortableApps.com,Skype,sPortable,sPortable portable
sPortable (dawniej Skype Portable wydawany przez platformę PortableApps.com, czyli czat i rozmowy głosowe za pośrednictwem Skype) pomaga w prowadzeniu połączeń przez komunikator internetowy Skype™ w przenośny sposób, bez konieczności instalowania tego komunikatora w systemie Windows. Jest spakowany jako przenośna aplikacja, dzięki czemu możemy komunikować się przez niego np. w...