Spybot Search & Destroy to darmowy, bardzo dobry program służący do usuwania z systemu Windows modułów szpiegujących oraz innych modułów szkodzących typu spyware, dialerów, trojanów, keyloggerów itp. Jego baza elementów szkodliwych dla komputera przewyższa płatny i znany program Ad-aware. Program skanuje zarówno dysk twardy jak i pamięć RAM.

Uruchamiany jest w tle i przez cały czas monitoruje zachowanie uruchamianych w systemie programów. Archiwizuje dane, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie przypadkowo usuniętych aplikacji. Ma możliwość zastąpienia pliku podczas neutralizacji niechcianych modułów, co nie powoduje zablokowania działającego programu, w którym się znajdowały. Plus programu Spybot Search & Destroy, to możliwość aktualizacji definicji komponentów przez internet. Umożliwia również zablokowanie serwerów wysyłających adware oraz kontroluje programy, które otwierają się automatycznie przy starcie systemu.

Wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach. Program posiada funkcję czyszczenia ścieżki użytkownika, co pozwala nam zachować w tajemnicy nad czym pracowaliśmy, jeżeli współdzielimy komputer z innymi użytkownikami.

Uwaga
Zaleca się ostrożność przy używaniu programu, szczególnie początkującym użytkownikom. Trzeba analizować co się usuwa, bo może dojść do sytuacji, że system przestanie działać.
Info
Polski interfejs: otwieramy opcje programu zaznaczając okienko Advenced User Mode (pierwszy zrzut ekranu), następnie klikamy Settings > Language, klikamy na Polski (Polska) i restartujemy program.

Jeżeli ktoś przyzwyczaił się do wersji 1.6.2 programu, można spokojnie go używać, pamiętając o aktualizowaniu sygnatur.

Info
Darmowa edycja programu oferuje całą funkcjonalność antyspyware, natomiast płatne edycje oferują pełny moduł antywirusowy i dodatkowe funkcje.
Działa w systemach: Windows 7,8,10 + Vista,XP
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf – Vista,7,8,10 / (68 MB / 305 MB) Pobierz /.paf – v. 1.6.2/
Wersja instalacyjna: pobierz v. 2.6 – 7,8,10

Wersja instalacyjna: pobierz v. 2.4 – XP,Vista

Języki / Languages:

Zrzuty ekranu dla wersji 2.4:

Zrzuty ekrany / Screenshots

Zrzuty ekranu dla wersji 1.6.2:

Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/07/Spybot_Search_Destroy_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/07/Spybot_Search_Destroy_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoPAFBezpieczeństwo,Dialer,Malware,Spybot Search & Destroy,Spyware,Trojan
Spybot Search & Destroy to darmowy, bardzo dobry program służący do usuwania z systemu Windows modułów szpiegujących oraz innych modułów szkodzących typu spyware, dialerów, trojanów, keyloggerów itp. Jego baza elementów szkodliwych dla komputera przewyższa płatny i znany program Ad-aware. Program skanuje zarówno dysk twardy jak i pamięć RAM. Uruchamiany jest...