Menedżer zadań SterJo Task Manager jest bezpłatnym i zaawansowanym narzędziem do zarządzania procesami w systemie operacyjnym. Jest również doskonałą alternatywą dla standardowego menedżera zadań systemu Windows. To podstawowe narzędzie do kontrolowania procesów, usług i sterowników uruchomionych na komputerze.
Zakładka Zadania wyświetla wszystkie uruchomione aplikacje. Zakładka Procesy zawiera informacje na temat każdego procesu, a  wykorzystaniu zasobów komputera. Zakładka Usługi pokazuje usługi Windows i opcjonalnie zainstalowane sterowniki i zakładka Połączenie listę wszystkich połączeń sieciowych oraz proces związany z każdym z nich.
Oprogramowanie pozwala na użycie dodatkowych opcji poprzez klikanie prawym przyciskiem myszy na procesy. Poprzez podgląd wszystkich otwartych połączeń sieciowych pozwala wykryć i rozwiązać problemy z trojanami i oprogramowaniem spyware.

Info
Aby zmienić język interfejsu należy kliknąć na ikonę flagi.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 739 KB / 2,26 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz 
Zrzuty ekrany / Screenshots
SterJo_Task_Manager _11
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/SterJo_Task_Manager_icon.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/SterJo_Task_Manager_icon-150x150.pngzbymalSystemoweNarzędzia,Procesy,Sieć,SterJo Task Manager,Systemowe,Usługi
Menedżer zadań SterJo Task Manager jest bezpłatnym i zaawansowanym narzędziem do zarządzania procesami w systemie operacyjnym. Jest również doskonałą alternatywą dla standardowego menedżera zadań systemu Windows. To podstawowe narzędzie do kontrolowania procesów, usług i sterowników uruchomionych na komputerze. Zakładka Zadania wyświetla wszystkie uruchomione aplikacje. Zakładka Procesy zawiera informacje na temat...