System Explorer jest narzędziem pokazującym szczegółowe informacje na temat procesów dziejących się w systemie. Podaje informacje o dodatkach do Internet Explorera, usługach, sterownikach, połączeniach internetowych, wydajności komputera, programach startujących razem z systemem, programach aktualnie zainstalowanych i otwartych plikach. Oferuje nam wyszukiwanie informacji na temat pliku czy procesu, za pośrednictwem internetowych baz danych, wyświetla wykresy wykorzystania zasobów systemowych w czasie. Program pozwala na ciągłe monitorowanie pracy procesora czy pamięci operacyjnej.

System Explorer w łatwy sposób może sprawdzić podejrzane pliki poprzez bazę danych plików lub usługę VirusTotal. Wyświetla wykresy obciążenia zasobów systemowych.

Główne cechy:

  • Szczegółowe informacje na temat Zadań, Procesów, Modułów, Startupów, Dodatków IE, Deinstalatorów, Systemów Windows, Usług, Sterowników, Połączeń i Otwartych Plików.
  • Łatwy sposób na sprawdzenie podejrzanych plików poprzez bazę danych plików lub usługę VirusTotal .
  • Łatwe nadzorowanie procesów i zmian systemu.
  • Wykresy obciążenia zasobów systemowych.
  • Podpowiedź dla ikony paska zadań ze szczegółowym statusem systemu i baterii.
  • Przegladarka WMI i dodatkowe informacje na temat Systemu
  • Wsparcie w wielu językach.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8.
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego (freeware for personal and commercial use)
Pobierz ( 2,08 MB / 6,04 MB /.paf /
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/System_Explorer-_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/System_Explorer-_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaPAFDiagnostyka,Sterowniki,System Explorer,System Explorer portable,Systemowe,VirusTotal,Wydajność
System Explorer jest narzędziem pokazującym szczegółowe informacje na temat procesów dziejących się w systemie. Podaje informacje o dodatkach do Internet Explorera, usługach, sterownikach, połączeniach internetowych, wydajności komputera, programach startujących razem z systemem, programach aktualnie zainstalowanych i otwartych plikach. Oferuje nam wyszukiwanie informacji na temat pliku czy procesu, za pośrednictwem...