Program System Information Tool to proste narzędzie, którego zadaniem jest wyświetlenie podstawowych informacji o systemie użytkownika. Celem programu nie jest dokładna analiza składników systemu lub zainstalowanego oprogramowania, lecz szybkie zorientowanie się jakiego sprzętu używamy.
Program jest prosty i intuicyjny. Interfejs główny programu składa się z kilku zakładek, które prezentują informacje opisujące daną grupę sprzętu. Program umożliwia wygenerowanie raportu w formacie tekstowym *.txt (czytelny i prosty tekst) lub *.html (sformatowany, świetnie wyglądający dokument z obrazkami).
Program tworzy podsumowanie w formie raportu. Użytkownik ma do wyboru dwa formaty. Oto przykładowe raporty w formacie HTML oraz w formacie TXT.

Program w bieżącej wersji oferuje:
-posiada intuicyjny i prosty interfejs
-niewielki rozmiar, jest przenośny, kompatybilny z Windows 7/8+
-wyświetla zbiorcze informacje o systemie
-wyświetla informacje o systemie operacyjnym i użytkowniku
-wyświetla informacje o płycie głównej oraz BIOS
-wyświetla informacje o procesorze
-wyświetla informacje o pamięci operacyjnej
-wyświetla informacje o dyskach
-wyświetla informacje o karcie graficznej oraz monitorze
-wyświetla informacje o karcie sieciowej oraz karcie dźwiękowej
-wyświetla informacje o dacie i czasie
-dzięki preferencjom, pozwala na dostosowanie go do własnych upodobań
-pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu w formacie TXT z informacjami o systemie
-pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu w formacie HTML z informacjami o systemie.

Program System Information Tool nie wymaga instalacji, działa w trybie przenośnym. Wystarczy pobrać plik na dysk i go uruchomić. Ponadto, program jest częścią pakietu oprogramowania Winamp Tools, dedykowanemu programowi Winamp. W związku z tym, można go również zainstalować dzięki prostemu i intuicyjnemu instalatorowi. Sam instalator napisany jest w NSIS.

Autorem programu jest Paweł Porwisz.

Info
W tworzenie i rozwijanie programów włożono ogromną ilość czasu oraz wysiłku. Były one zawsze darmowe i tak pozostanie. Jeśli podobają Ci się moje programy i chcesz wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe.
Wpłacając na moje konto bankowe lub konto PayPal dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem wszelkiego rodzaju projektów. Będzie to także niezła motywacja do dalszej pracy.
Paweł Porwisz
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 6,12 MB / 9,38 MB )
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
System_Information_Tool_1 System_Information_Tool_2 System_Information_Tool_3 System_Information_Tool_4 System_Information_Tool_5 System_Information_Tool_6
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/System_Information_Tool_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/03/System_Information_Tool_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweinformacje o systemie,System Information Tool,System Information Tool portable,Systemowe
Program System Information Tool to proste narzędzie, którego zadaniem jest wyświetlenie podstawowych informacji o systemie użytkownika. Celem programu nie jest dokładna analiza składników systemu lub zainstalowanego oprogramowania, lecz szybkie zorientowanie się jakiego sprzętu używamy. Program jest prosty i intuicyjny. Interfejs główny programu składa się z kilku zakładek, które prezentują informacje...