Task Coach to darmowy terminarz posiadający przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwoli zorganizować twój cenny czas.

Umożliwia precyzyjne tworzenie, organizowanie i zarządzanie zadaniami, budżetem. Każdy wpis może mieć w sobie dowolną ilość podzadań, niezależnych od siebie. Wykonanie każdego zadania jest zaznaczane odpowiednim kolorem. Do wpisów można dołączać różne załączniki, przeciągając (metoda „drag and drop”) je np. z wiadomości e-mail.

Program posiada funkcję przypominania. Aby nie utracić danych, ważną rzeczą jest częste zapisywanie naszych zadań na dysku. Program Task Coach jest do użytku zarówno dla osób fizycznych jak i firm.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Pobierz /.paf / ( 12,4 MB / 32,9 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

Task_Coach_1 Task_Coach_2 Task_Coach_3

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Task_Coach_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Task_Coach_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryPAFNotatki,Organizery,Task Coach
Task Coach to darmowy terminarz posiadający przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwoli zorganizować twój cenny czas. Umożliwia precyzyjne tworzenie, organizowanie i zarządzanie zadaniami, budżetem. Każdy wpis może mieć w sobie dowolną ilość podzadań, niezależnych od siebie. Wykonanie każdego zadania jest zaznaczane odpowiednim kolorem. Do wpisów można dołączać różne załączniki, przeciągając...