TeraCopy służy do przenoszenia i kopiowania danych znajdujących się na dysku twardym z maksymalną prędkością. Pomija podejrzane pliki podczas procesu kopiowania, a następnie wyświetla je na koniec transferu, dzięki czemu można zobaczyć, które z nich wymagają uwagi.

Zapewnia dużo więcej informacji na temat kopiowanych plików, niż jego odpowiednik w systemie Windows. TeraCopy integruje się z menu Eksploratora Windows i może być ustawiony jako domyślny do obsługi kopi plików. Szybkość działania programu spowodowana jest dzięki wykorzystaniu asynchronicznej technologii przesyłania danych.

Program TeraCopy umożliwia:
– wstrzymywanie i wznawianie transferu plików, wstrzymanie procesu kopiowania w dowolnym momencie
– naprawę błędów W przypadku błędu kopiowania (TeraCopy spróbuje kilka razy, aby odzyskać, a w najgorszym przypadku, po prostu pominąć ten plik, nie kończąc całego transferu)
– wyświetla listy nieudanych transferów i pozwala ponownie skopiować tylko pliki problematyczne
– pełną obsługę Unicode.

Info
Spolszczenie programu: klikamy na przycisk More > Menu > Preferences… > Language > Polish.
Działa w systemach: v.2: Windows XP,Vista,7,8 ; v.3: Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny, bez zastosowań komercyjnych (freeware, non-commercial)
Info
Od wersji 2.27 program posiada opcję tworzenia wersji portable. W czasie instalacji wskazujemy instalatorowi dysk flash i wybieramy opcję Portable version.
Pobierz (4,6 MB / 12,0 MB) v. 3.2

Pobierz /.paf / v. 2.3
Wersja instalacyjna: pobierz v. 2 ; pobierz v. 3
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
TeraCopy_1 TeraCopy_2 TeraCopy_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/TeraCopy_3_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/TeraCopy_3_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAFKopia,Kopiowanie,Menedżery plików,PAF,Systemowe,TeraCopy,TeraCopy portable
TeraCopy służy do przenoszenia i kopiowania danych znajdujących się na dysku twardym z maksymalną prędkością. Pomija podejrzane pliki podczas procesu kopiowania, a następnie wyświetla je na koniec transferu, dzięki czemu można zobaczyć, które z nich wymagają uwagi. Zapewnia dużo więcej informacji na temat kopiowanych plików, niż jego odpowiednik w systemie...