„Total Commander Ultima Prime jest kolekcją oprogramowania oraz predefiniowanych ustawień rozszerzających możliwości menadżera plików Total Commander, zebraną w jednym, łatwym do instalacji pakiecie. Nasze rozwiązanie różni się od oficjalnej dystrybucji aplikacji oferowanej przez Christiana Ghislera na stronie www.totalcmd.com.
Jeśli chcesz zobaczyć i wypróbować nasze rozwiązania, możesz je pobrać z tej witryny oraz podyskutować o nich na naszym forum.
Efekty naszej pracy udostępniane są na zasadach freeware, ale proszę pamiętać że Total Commander sam w sobie jest programem typu shareware. Prosimy również pamiętać o tym, iż poszczególne licencje dołączonego oprogramowania mogą się od siebie różnić i nie być zalecane do użytku komercyjnego. Dokładniejsze informacje o sposobach licencjonowania udostępnione zostały na naszym forum„.
Tak autorzy przedstawiają program.

Total Commander, na którym opiera się TCUP to doskonały dwupanelowy program do zarządzania plikami z ogromnymi możliwościami dodatkowo rozszerzanymi przez pokaźną ilość różnego typu wtyczek. Najważniejsze cechy programu TC:
-dwupanelowy układ z wielokrotnie sortowalną listą plików – poziomy i pionowy,
-wsparcie dla zakładek z możliwością zapamiętywania i blokowania,
-zaawansowane wyszukiwanie z wyrażeniami regularnymi także wewnątrz plików,
-Total Commander obsługuje FTP, FTP/SSL oraz bezpośrednie połączenie między 2 serwerami FTP,
-obsługa różnego typu archiwów,
-różne widoki listy plików w tym drzewo, podgląd miniatur i szybki podgląd,
-porównywanie zawartości plików i synchronizacja katalogów,
-rozbudowane narzędzie wielokrotnej zamiany dla nazw plików,
-obsługuje ogromną liczbę wtyczek.

Total Commander Ultima Prime zawiera:
Uwaga
Poszczególne licencje programów wchodzących w skład Total Commander Ultima Prime mogą się różnić od siebie i nie być przeznaczone do użytku komercyjnego. Dokładniejsze informacje o sposobach licencjonowania udostępnione zostały na forum programu – LINK.

Program Total Commander, na którym oparty jest Total Commander Ultima Prime, jest programem typu shareware, czyli płatnym. Licencja na program Total Commander po wykupieniu (pojedyncza licencja około 150 zł) nie traci nigdy ważności, dostajemy ją na zawsze.

Zakup programu Total Commander:

totalcmdplzakup

Info
Zmiana interfejsu: Configuration > Language > Polski > OK lub Konfiguracja > Język (Language) > np. English > OK.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware – z wyłączeniem zastosowań komercyjnych)
Uwaga
Program w wersji portable po rozpakowaniu zajmuje prawie 1,2 GB miejsca.

Pobierz (329 MB / 1,32 GB) v. 7.0
Wersja instalacyjna: pobierz v. 7.2

Zmiany w wersji: link

Forum programu: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/04/Total_Commander_Ultima_Prime_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/04/Total_Commander_Ultima_Prime_icon256-150x150.pngzbymalArchiwizacjaBezpieczeństwoDefragmentacjaDeinstalacjaDiagnostykaInternetoweKompresja i dekompresjaKomunikatoryKonwerteryMenedżery plikówMenedżery pobieraniaNagrywanieNotatkiOrganizeryPDFPocztaPrzeglądarki grafikiPrzeglądarki wwwSystemoweTelefon-SMSTworzenie stron internetowychWymiana plików (p2p)Audio,AVI,Bezpieczeństwo,BMP,CD,DVD,Edytory tekstowe,FTP,GIF,HTML,Internet,Internetowe,JPEG,JPG,Konwertery,Menedżery plików,MP3,Nagrywanie CD-DVD,Notatki,Obróbka grafiki,Odtwarzacze,PDF,PNG,Pobieranie plików,Przeglądarki www,Systemowe,TXT,Video,ZIP
'Total Commander Ultima Prime jest kolekcją oprogramowania oraz predefiniowanych ustawień rozszerzających możliwości menadżera plików Total Commander, zebraną w jednym, łatwym do instalacji pakiecie. Nasze rozwiązanie różni się od oficjalnej dystrybucji aplikacji oferowanej przez Christiana Ghislera na stronie www.totalcmd.com. Jeśli chcesz zobaczyć i wypróbować nasze rozwiązania, możesz je pobrać z tej...