Tux Paint to darmowy, wielokrotnie nagradzany program do rysowania dla dzieci w wieku od 3 do 12. Łączy on w sobie prosty interfejs i zabawne efekty dźwiękowe, które słychać podczas rysowania. Posiada szereg przydatnych narzędzi do rysowania. Takie jak: pędzel o różnych rozmiarach, pieczątki, linia, kształt, tekst i różne efekty specjalne.

Program umożliwia wiele poziomów cofnięć. Tux Paint może pracować w trybie pionowym lub poziomym. W czasie pracy na dole okna programu pojawiają się informacje i porady.

Końcową prace można zapisać i wydrukować. Interfejs został przetłumaczony na bardzo wiele języków, aby ułatwić zabawę dzieciakom na całym świecie.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)

Strona domowa

Pobierz ( 14 MB / 37 MB )

Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
TuxPaint
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/08/Tux_Paint_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/08/Tux_Paint_icon256-150x150.pngzbymalTworzenie i obróbka grafikiGrafika,Tux Paint,Tux Paint portable,Tworzenie grafiki
Tux Paint to darmowy, wielokrotnie nagradzany program do rysowania dla dzieci w wieku od 3 do 12. Łączy on w sobie prosty interfejs i zabawne efekty dźwiękowe, które słychać podczas rysowania. Posiada szereg przydatnych narzędzi do rysowania. Takie jak: pędzel o różnych rozmiarach, pieczątki, linia, kształt, tekst i różne...