UnderCover10 (dawniej UnderCoverXP) – prosty, darmowy, intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze program za pomocą, którego możemy wydrukować okładki do pudełek płyt CD, DVD, HD DVD, Playstation, VHS, Nintendo, Blu-ray. Program automatycznie przeskaluje je. Inne formaty mogą być łatwo dodawane za pomocą graficznego edytora formatu.
Posiada zestaw szablonów do poszczególnych pudełek, uwzględniając przód i tył, które możemy oczywiście zmieniać według własnych upodobań.
UnderCover10 jest napisany w języku C++ przy użyciu Microsoft Visual Studio 2013 i nie wymaga .NET Framework lub innych zewnętrznych bibliotek.
Aplikacja naśladuje wyglądem styl Metro, wprowadzony w Windows 8, gdzie funkcje pogrupowane są w kafelkach. Może oczywiście działać na innych systemach operacyjnych.
Wybieramy zdjęcie czy grafię, a program automatycznie dopasuje do wybranego przez nas wymiaru, dodając linie pomocne w wycięciu okładki. Program posiada możliwość tworzenia dwóch okładek jednocześnie. Umożliwia nam podgląd wykonywanej pracy, którą możemy zapisać w formatach takich jak: GIF, JPG, PNG, BMP, TIF.

Z poziomu programu (Pomoc > ) można łączyć się z portalami FreeCovers i CdCovers, skąd można pobrać okładki płyt, gier, czy filmów.

Język interfejsu programu UnderCover10  jest ustawiony na język systemu operacyjnego (obsługuje 27 języków).

Info
Ma problemy z polskimi znakami (ł,ć…) i jest w nieznacznym stopniu przetłumaczony na język polski. Przy jego prostocie programu nie powinno być problemu z jego obsługą.

UnderCover10_www

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 3,02 MB / 5,94 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
UnderCover10_1 UnderCover10_2 UnderCover10_3 UnderCover10_4
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/04/UnderCover10_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/04/UnderCover10_icon256-150x150.pngzbymalOkładki i plakatyTworzenie i obróbka grafikiBMP,CdCovers,Druk,FreeCovers,GIF,Grafika,JPEG,Obróbka grafiki,Okładki,PNG,UnderCover10,UnderCover10 portable,UnderCoverXP,UnderCoverXP portable
UnderCover10 (dawniej UnderCoverXP) - prosty, darmowy, intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze program za pomocą, którego możemy wydrukować okładki do pudełek płyt CD, DVD, HD DVD, Playstation, VHS, Nintendo, Blu-ray. Program automatycznie przeskaluje je. Inne formaty mogą być łatwo dodawane za pomocą graficznego edytora formatu. Posiada zestaw szablonów do poszczególnych...