µTorrent_icon256µTorrent („mikro-torrent”), to darmowy, o minimalnych rozmiarach, klient sieci BitTorrent. µTorrent napisany jest w C++ i jako całkowicie darmowy. Program nie obciąża procesora i charakteryzuje się bardzo małym zużyciem pamięci (około 6 MB pamięci RAM).

Główne cechy programu µTorrent to:
-jednoczesne pobieranie wielu plików,
-szybkie wznawianie przerwanych torrentów i możliwość tworzenia własnych,
-limitowanie zużycia łącza,
-kompatybilność z BitComet i Azureusem (wymiana peerów)
-obsługa Unicode,
-obsługa UPnP,
-możliwość szyfrowania protokołu,
-wymiana listy peerów,
-wbudowany czytnik RSS, WebUI (zdalne zarządzanie µTorrent), filtr IP,
-obsługa sieci zdecentralizowanej poprzez DHT, kompatybilna z siecią klienta BitTorrent,
-pobieranie i udostępnianie zgodnie z harmonogramem,
-obsługa skórek,
-mechanizm wykrywania lokalnych peerów,
-obsługa trackerów HTTPS.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware/adware – wyświetla reklamy)
Pobierz ( 2,3 MB / 6,5 MB )
Info
Aby stworzyć wersję portable programu postępujemy tak:  pobieramy plik utorrent.exe do utworzonego nowego folderu. Tworzymy pusty plik o nazwie settings.dat (np. w Notatniku), w tym samym folderze, gdzie będą zapisywane ustawienia. Po uruchomieniu programu zostanie pobrany plik językowy.
Pobierz /.paf PApps/ Pobierz /.paf  online PAppZ/ Wybierz wersję i wpisz 43085, aby mieć interfejs wielojęzyczny lub pomiń to, jeśli potrzebujesz tylko angielskiego.

Pobierz /ThApps – .paf/ – optymalizacja szybkości + minimum reklam v. 3.5.0.44294
Wersja instalacyjna: pobierz

Android

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/µTorrent_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/µTorrent_icon256-150x150.pngzbymalPAFWymiana plików (p2p)Android,BitTorrent,HTTPS,p2p,Pobieranie plików,RSS,Torrent,UPnP,µTorrent,µTorrent portable
µTorrent ('mikro-torrent'), to darmowy, o minimalnych rozmiarach, klient sieci BitTorrent. µTorrent napisany jest w C++ i jako całkowicie darmowy. Program nie obciąża procesora i charakteryzuje się bardzo małym zużyciem pamięci (około 6 MB pamięci RAM). Główne cechy programu µTorrent to: -jednoczesne pobieranie wielu plików, -szybkie wznawianie przerwanych torrentów i możliwość tworzenia własnych, -limitowanie zużycia...