Weezo to aplikacja p2p pozwalająca zmienić nasz komputer w serwer sieciowy. Razem z programem instalowany jest serwer Apache z obsługą PHP. Przez co możemy udostępniać zdjęcia, tapety, audio, filmy lub wideo z kamery internetowej swojej rodzinie czy znajomym.
Programem można zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej wszędzie tam gdzie komputer ma dostęp do internetu.

Program Weezo możne być również czytnikiem kanałów RSS, serwerem udostępniającym stronę WWW bez publikowania na domenie internetowej. Możemy tworzyć grupy użytkowników i kierować konkretne zasoby do konkretnej grupy, jak i dodawać nowych znajomych oraz prowadzić z nimi konwersację na czacie.

Do programu można dodawać pluginy (dostępne na stronie programu). Dostępne są np. baza danych MySQL, moduł forum, klienta pocztowego, WordPressa, Joomlę. Wspiera smartphony, obsługę protokołu BitTorrent i metodę „przeciągnij i upuść„.

Info
Start programu: Wezzo > bin > weezo.exe

Uwaga
Warunkiem działania programu jest szerokopasmowe połączenie z Internetem.
Działa w systemach: Windows 98,Me,2000,XP,Vista,2003,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 33,2 MB / 80,7 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
Weezo_1 Weezo_2 Weezo_3 Weezo_4 Weezo_5 Weezo_6
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/05/Weezo_icon_256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/05/Weezo_icon_256-150x150.pngzbymalWymiana plików (p2p)Apache,p2p,PHP,Pobieranie plików,RSS,Serwer,Weezo,Weezo portable
Weezo to aplikacja p2p pozwalająca zmienić nasz komputer w serwer sieciowy. Razem z programem instalowany jest serwer Apache z obsługą PHP. Przez co możemy udostępniać zdjęcia, tapety, audio, filmy lub wideo z kamery internetowej swojej rodzinie czy znajomym. Programem można zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej wszędzie tam gdzie komputer ma...