Program Winamp Backup Tool to program, dzięki któremu można utworzyć kopię zapasową plików oraz ustawień programu Winamp i przywrócić ją, gdy jest taka potrzeba.

W bieżącej wersji program Winamp Backup Tool oferuje:
-posiada intuicyjny i prosty interfejs
-niewielki rozmiar, jest przenośny, kompatybilny z Windows 7+
-dzięki preferencjom, pozwala na dostosowanie go do własnych upodobań
-pozwala na wygenerowanie szczegółowych raportów w formacie TXT oraz HTML dla odpowiednich akcji.

Program Winamp Backup Tool nie wymaga instalacji, działa w trybie przenośnym. Wystarczy pobrać plik na dysk, rozpakować i go uruchomić.

Program jest częścią pakietu oprogramowania Winamp Tools, dedykowanemu programowi Winamp. W związku z tym, można go również zainstalować dzięki prostemu i intuicyjnemu instalatorowi. Sam instalator napisany jest w NSIS.

Uwaga
Warunkiem pracy programu Winamp Backup Tool jest zainstalowany w systemie odtwarzacz plików audio i wideo Winamp w wersji co najmniej 5.66

Autorem programu jest Paweł Porwisz, na którego stronie internetowej jest dużo różnorakich materiałów związanych z programem Winamp.

Info
W tworzenie i rozwijanie programów włożono ogromną ilość czasu oraz wysiłku. Były one zawsze darmowe i tak pozostanie. Jeśli podobają Ci się moje programy i chcesz wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe.
Wpłacając na moje konto bankowe lub konto PayPal dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem wszelkiego rodzaju projektów. Będzie to także niezła motywacja do dalszej pracy.
Paweł Porwisz
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (5,5 MB / 9,9 MB)
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
Winamp_Backup_Tool_1 Winamp_Backup_Tool_2 Winamp_Backup_Tool_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Winamp_Backup_Tool_8_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Winamp_Backup_Tool_8_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialneKopia zapasowa,Winamp,Winamp Backup Tool,Winamp Backup Tool portable
Program Winamp Backup Tool to program, dzięki któremu można utworzyć kopię zapasową plików oraz ustawień programu Winamp i przywrócić ją, gdy jest taka potrzeba. W bieżącej wersji program Winamp Backup Tool oferuje: -posiada intuicyjny i prosty interfejs -niewielki rozmiar, jest przenośny, kompatybilny z Windows 7+ -dzięki preferencjom, pozwala na dostosowanie go do własnych...