Windows ISO Downloader to nieoficjalne narzędzie pobierające oryginalne obrazy ISO systemu Microsoft Windows i pakietu biurowego Microsoft Office.
W przeciwieństwie do oficjalnego programu Microsoftu, który obsługuje wyłącznie najnowszy system operacyjny Windows 10 Media Creation Tool, narzędzie Windows ISO Downloader uzyskuje dostęp do witryny TechBench i odblokowuje dużą liczbę ukrytych plików do pobrania. Microsoft na dzień dzisiejszy udostępnił ograniczony wybór plików do pobrania w witrynie TechBench.
Windows ISO Downloader umożliwia łatwe i wygodne pobieranie oryginalnych obrazów dysków Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10 bezpośrednio z serwerów firmy Microsoft, a także Office 2007, Office 2010, Office 2013, Office 2016 i Office 2011 for Mac.

To bardzo proste w obsłudze narzędzie. Wystarczy wybrać system Windows 7, 8,1 lub 10 z prawej strony, a następnie zaznaczyć, jakie wydanie i pobrać wersję 32 lub 64-bitową. Opcjonalnie można również skopiować link. Oficjalnie obsługiwany sposób pobierania poprawnej wersji systemu Windows 10 ISO jest zgodny z narzędziem Microsoft Windows 10 Media Creation Tool.

Jeśli chcecie otrzymywać natychmiastowe powiadomienia, gdy nowe pliki do pobrania zostaną automatycznie wykryte i umieszczone w sekcji „Nowe dodatki” w narzędziu do pobierania trzeba zarejestrować się na liście mailingowej (jest również przycisk w oknie programu).

Uwaga
Wymagania programu: zainstalowane biblioteki NET Framework w wersji 4.6.1 lub wyżej i Internet Explorer w wersji 8 lub wyżej.

Producent programu przy wydaniu wersji 5.00 informuje, że pliki do pobrania systemu Windows 7 i pakietu Office zostały zablokowane przez Microsoft i trwają prace nad usunięciem tej niedogodności.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny/wyświetla reklamy (freeware/adware)
Pobierz /.exe – nie wymaga instalacji/ (1,50 MB)
Brak wersji instalacyjnej.
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/Windows_ISO_Downloader_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/Windows_ISO_Downloader_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery pobieraniaSystemoweobrazy ISO pakietu Office,obrazy systemu Windows,Windows ISO Downloader,Windows ISO Downloader portable
Windows ISO Downloader to nieoficjalne narzędzie pobierające oryginalne obrazy ISO systemu Microsoft Windows i pakietu biurowego Microsoft Office. W przeciwieństwie do oficjalnego programu Microsoftu, który obsługuje wyłącznie najnowszy system operacyjny Windows 10 Media Creation Tool, narzędzie Windows ISO Downloader uzyskuje dostęp do witryny TechBench i odblokowuje dużą liczbę ukrytych plików...