WinUpdatesList wyświetla listę wszystkich aktualizacji systemu Windows (dodatki Service Pack i poprawki) zainstalowanych na komputerze lokalnym. W przypadku aktualizacji poprawek narzędzie wyświetla listę plików aktualizowanych za pomocą tych poprawek. A ponadto umożliwia natychmiastowe otwarcie łącza internetowego w witrynie Microsoft, która zawiera więcej informacji o wybranej aktualizacji. Odinstalować aktualizację, skopiować informacje o aktualizacji do schowka lub zapisać ją w pliku tekstowym, HTML lub XML.

WinUpdatesList jest autonomicznym programem, więc nie wymaga instalacji ani dodatkowych bibliotek DLL. Aby zacząć korzystać z niego, po prostu kopiujemy go do dowolnego folderu i uruchamiamy. Jeśli chcemy, możemy także zainstalować to narzędzie na swoim komputerze.

Główne okno programu zawiera 2 okna: górna ramka wyświetla listę wszystkich aktualizacji zainstalowanych na komputerze. Po wybraniu poprawki w górnym okienku dolny panel wyświetla listę plików zainstalowanych w wybranej poprawce.
Jeśli chcemy uzyskać więcej informacji na temat określonej aktualizacji, wybieramy żądany element w górnym okienku, a następnie z menu plików (lub z menu podręcznego) wybieramy „Otwórz łącze internetowe”. Ta opcja otwiera przeglądarkę z witryną internetową Microsoft, która zawiera informacje o wybranej aktualizacji systemu Windows.

Info
Program jest dostępny w różnych językach. W celu zmiany języka programu pobieramy odpowiedni plik „.zip” z językiem i po rozpakowaniu umieszczamy plik językowy w tym samym folderze, w którym zainstalowano narzędzie WinUpdatesList.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (52 KB / 84 MB) Spolszczenie /PL/ Others language
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/WinUpdatesList_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/WinUpdatesList_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweaktualizacje systemu Windows,poprawki do systemu Windows,Service Pack,WinUpdatesList,WinUpdatesList portable
WinUpdatesList wyświetla listę wszystkich aktualizacji systemu Windows (dodatki Service Pack i poprawki) zainstalowanych na komputerze lokalnym. W przypadku aktualizacji poprawek narzędzie wyświetla listę plików aktualizowanych za pomocą tych poprawek. A ponadto umożliwia natychmiastowe otwarcie łącza internetowego w witrynie Microsoft, która zawiera więcej informacji o wybranej aktualizacji. Odinstalować aktualizację, skopiować...