Wise_Auto_Shutdown_portable.info.pl_icon256Za pomocą Wise Auto Shutdown można łatwo można zaplanować wyłączenie komputera, wylogowywanie, restart czy uśpienie. W różny sposób można określić czas, w którym program wykona swoje zadanie (np. codziennie, w określonym czasie, lub jakiś czas później).

Po uruchomieniu zadania, Wise Auto Shutdown będzie działał w tle, a po dwukrotnym kliknięciu ikony w zasobniku pojawi się główny interfejs. Aplikacja przypomni wcześniej, że przeprowadzi automatycznie zaplanowane zadanie.

Interfejs Wise Auto Shutdown jest bardzo prosty. Nie ma menu, żadnych skomplikowanych opcji i okien dialogowych. Okno jest wyraźnie podzielone na dwie sekcje.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 1,06 MB / 2,41 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Wise_Auto_Shutdown_portable.info_.pl_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Wise_Auto_Shutdown_portable.info_.pl_icon256-150x150.pngzbymalSystemowehibernacja,restart,Systemowe,Wise Auto Shutdown,Wise Auto Shutdown portable,Wyłączanie
Za pomocą Wise Auto Shutdown można łatwo można zaplanować wyłączenie komputera, wylogowywanie, restart czy uśpienie. W różny sposób można określić czas, w którym program wykona swoje zadanie (np. codziennie, w określonym czasie, lub jakiś czas później). Po uruchomieniu zadania, Wise Auto Shutdown będzie działał w tle, a po dwukrotnym kliknięciu...