wise_pc_1staid_icon256Wise PC 1stAid to skuteczne i inteligentne narzędzie diagnostyczne, które pomaga użytkownikowi znaleźć rozwiązanie, niektórych typowych problemów ze swoim komputerem.
Jeżeli kiedykolwiek zdarzyły się problemy z ikonami pulpitu, ikonami na pasku zadań, z otwieraniem linków, otwieraniem hiperłączy w przeglądarce Internet Eksplorer, z otwieraniem „Menedżera zadań” czy z otwieraniem „Edytora rejestru”, program Wise PC 1stAid umożliwi nam wszystkie te problemy rozwiązać za pomocą kilku kliknięć myszy.
Program jest łatwy w użyciu, wystarczy wybrać problem z jakim się borykamy, a Wise PC 1stAid sprubuje go naprawić automatycznie. Pokazuje także opis i wizualny przykład możliwego problemu, co ułatwia korzystanie z aplikacji mniej doświadczonym użytkownikom komputerów. Także oferuje szereg uwag o tym, w jaki sposób będzie próbował go naprawić, a także możliwe skutki wynikające z naprawy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf PAppC/ (3,71 MB / 8,20 MB) – uruchamiamy jako administrator
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
wise_pc_1staid_1 wise_pc_1staid_2 wise_pc_1staid_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Wise_PC_1stAid_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Wise_PC_1stAid_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweDiagnostyka,Edytor rejestru,menedżer zadań,naprawa rejestru,Wise PC 1stAid,Wise PC 1stAid portable
Wise PC 1stAid to skuteczne i inteligentne narzędzie diagnostyczne, które pomaga użytkownikowi znaleźć rozwiązanie, niektórych typowych problemów ze swoim komputerem. Jeżeli kiedykolwiek zdarzyły się problemy z ikonami pulpitu, ikonami na pasku zadań, z otwieraniem linków, otwieraniem hiperłączy w przeglądarce Internet Eksplorer, z otwieraniem 'Menedżera zadań' czy z otwieraniem 'Edytora rejestru',...