Wise System Monitor to darmowe narzędzia do monitorowania procesów systemu Windows, sprzętu i ruchu sieciowego. Czyli prosty i jednocześnie kompleksowy monitoring naszego komputera. Program został zaprojektowany tak, aby monitorował użycie pamięci, użycie procesora, wszystkie procesy uruchomione i główny komponent sprzętowy informacji o komputerze.
W „Monitorze procesów” wymienia listę wszystkich procesów uruchamianych przez użytkownika oraz system, obok zużycie procesora i pamięci oraz szczegóły przesyłania danych. Użytkownicy mogą wyłączyć każdy proces, który nie jest potrzebny, aby uruchomiać komputer bardziej płynnie. Użytkownicy mogą sprawdzić również łączność z siecią w czasie rzeczywistym i prędkość każdego procesu.
„Monitor podzespołów wyświetla informacje o głównych komponentach sprzętowych, takich jak procesor, płyta główna, pamięć RAM, karta graficzna, dysk twardy, napęd SSD, karta sieciowa oraz karta dźwiękowa. Wśród specyfikacji sprzętowych jest też temperatura w czasie rzeczywistym z płyty głównej, procesora, karty graficznej i dysku twardego.
Pływające okno w prawym dolnym rogu pulpitu daje użytkownikom szybki podgląd prędkości internetu, zużycie pamięci, wykorzystanie procesora i temperatury składowe.
Wise System Monitor to mały i wolny od wirusów program, który zużywa bardzo mało zasobów systemowych, więc może być włączony w czasie pracy komputera.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf jooseng/ (1,61 MB / 4,82 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Wise_System_Monitor_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Wise_System_Monitor_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemowemonitorowanie systemu,temperatura,użycie pamięci,użycie procesora,Wise System Monitor,Wise System Monitor portable
Wise System Monitor to darmowe narzędzia do monitorowania procesów systemu Windows, sprzętu i ruchu sieciowego. Czyli prosty i jednocześnie kompleksowy monitoring naszego komputera. Program został zaprojektowany tak, aby monitorował użycie pamięci, użycie procesora, wszystkie procesy uruchomione i główny komponent sprzętowy informacji o komputerze. W 'Monitorze procesów' wymienia listę wszystkich procesów...