XLaunchpad umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich skrótów podobnie jak Launchpad systemu Mac OS X. Aplikacje w programie można aranżować w dowolny sposób, przeciągając ikony do różnych lokalizacji lub grupując je w folderach. Wspiera metodę „przeciągnij i upuść”, wystarczy przeciągnąć jedną ikonę nad drugą, aby utworzyć folder.
Domyślnie zawiera skróty do popularnych sekcji komputera, takich jak Panel sterowania, Kosz, Internet Explorer, Moje dokumenty, Mój komputer i Połączenia sieciowe. Ale to nie wszystko, bo można dodać skróty łącz adresów internetowych, pulpitu, przeglądarki, a także do takich funkcji, jak wyłączanie, restart komputera czy wylogowanie się z niego.
XLaunchpad umożliwia zmianę swojego wyglądu, zmianę rozmiaru ikon, liczbę ikon na wiersz i odległości między wierszami, potrafi ukryć napisy pod ikonami. Możemy dodać go do menu kontekstowego naszego systemu.
Program umiejscawia się w zasobniku systemowym. Możemy go wywołać za pomocą skrótu klawiaturowego F12.

Działa w systemach: Windows: XP /32-bit/, Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)Pobierz /.7z/ (2,84 MB / 3,34 MB) Pobierz /.paf/ (5,03 MB / 7,97 MB) v. 1.1.2
Wersja instalacyjna: pobierz /setup.zip/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/XLaunchpad_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/XLaunchpad_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiPAFlaunchpad,organizacja skrótów,skróty,XLaunchpad,XLaunchpad portable
XLaunchpad umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich skrótów podobnie jak Launchpad systemu Mac OS X. Aplikacje w programie można aranżować w dowolny sposób, przeciągając ikony do różnych lokalizacji lub grupując je w folderach. Wspiera metodę 'przeciągnij i upuść', wystarczy przeciągnąć jedną ikonę nad drugą, aby utworzyć folder. Domyślnie zawiera skróty do...