Zeta Uploader to małe narzędzie, które umożliwia wysyłanie jednego, albo wielu plików lub folderów (poddane kompresji ZIP), do jednego lub kilku odbiorców, e-mailem za pośrednictwem internetu.

Odbywa się to poprzez wybranie plików lub folderów na komputerze lokalnym, a następnie automatyczne przesłanie ich do internetu.

Odbiorca zostanie powiadomiony e-mailem, kiedy plik jest dostępny dla niego. Kliknięcie na link w e-mailu spowoduje pobranie plików.

Funkcje programu:
-wielkość plików do 500 MB
-anonimowi lub zarejestrowanie użytkownicy
-konfiguracja maksymalnej (ilość dni) dostępności pliku
-konfiguracja maksymalnej liczby pobrań
-zabezpieczenie hasłem Wysyłanych plików
-konfiguracja powiadomień dla wysyłającego, gdy ktoś pobierze plik.

Info
Usługę wysyłania dużych plików przez internet udostępnia serwis Zeta Software GmbH z siedzibą w Niemczech.
Pliki możemy przesyłać również poprzez przeglądarkę internetową wchodząc na stronę https://www.zeta-uploader.com/pl. Warunki korzystania z usługi Zeta Uploader.
Uwaga
Program do działania wymaga bibliotek .NET Framework 2.0.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware), bez zastosowań komercyjnych
Pobierz /.paf / (1,2 MB / 4,3 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/Zeta_Uploader_Portable_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/Zeta_Uploader_Portable_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAFPocztaE-mail,Menedżery plików,Narzędzia,Pliki,Wysyłanie plików,Zeta Uploader,Zeta Uploader portable,ZIP
Zeta Uploader to małe narzędzie, które umożliwia wysyłanie jednego, albo wielu plików lub folderów (poddane kompresji ZIP), do jednego lub kilku odbiorców, e-mailem za pośrednictwem internetu. Odbywa się to poprzez wybranie plików lub folderów na komputerze lokalnym, a następnie automatyczne przesłanie ich do internetu. Odbiorca zostanie powiadomiony e-mailem, kiedy plik jest...