µTorrent Pack 1.2.3.88 (3.6.0.47084) portable

µTorrent Pack

µTorrent – µTorrent Pack – to popularny klient sieci peer-to-peer (p2p – protokół BitTorrent), który ze względu na swoją funkcjonalność i niewielkie rozmiary jest zasłużonym liderem wśród programów z tej kategorii.
Zalety µTorrent obejmują wielowątkowe pobieranie plików, przydzielanie przepustowości, ustawianie limitów pobierania i wysyłania, zdalne sterowanie za pośrednictwem interfejsu internetowego, a wśród innowacji znajdują się takie przydatne funkcje, jak strumieniowanie wideo (podgląd pobranego materiału) oraz ocenianie i komentowanie torrentów systemowych.

Strona programu µTorrent („mikro-torrent” lub uTorrent) na stronie Portable info PL

Funkcje µTorrent Pack:
 • Wybór przy instalacji wersji programu: 1.8-3.6.x.xxxxx
 • Połączona instalacja lub rozpakowanie wersji przenośnej (od dewelopera) w jednym zestawie dystrybucyjnym
 • Opcjonalne użycie klasycznej poprawki DHT [„Włącz DHT” / „Wymiana równorzędna” / „Lokalne wykrywanie równorzędnych”] (udostępnianie plików bez trackera)
 • Językiem interfejsu jest angielski / rosyjski – dla wersji 1.xi 2.x lub wielojęzyczny dla wersji 3.x
 • Zablokowano tworzenie folderów aplikacji, udostępniania i darmowego odtwarzacza (dla wersji 2.21 i 3.x)
 • W przypadku wersji 3.x serwer aktualizacji jest zablokowany z powodu „śmieci”, które przedostają się przez niego do programu
 • W przypadku instalacji możliwe jest obniżenie priorytetu dostępu do pamięci RAM (dodano PagePriority1.reg dla wersji przenośnej)
 • Do instalacji dodano dodatkowy skrót do Start, aby uruchomić drugą kopię klienta, gdy jest już uruchomiony (uTorrentMultiple.bat dla urządzeń przenośnych)
 • Opcjonalna możliwość dodawania uTorrent do wyjątków Zapory systemu Windows
 • Opcjonalna możliwość instalacji skórki Glyfz 2016 (dla wszystkich wersji i z ciemnym tłem dla i 3.x) i mod ikon (dla 1.x i 2.x)
 • Opcjonalna możliwość ustawienia bazy adresów IP i flag w celu określenia kraju peera
 • Opcjonalna możliwość zainstalowania filtra adresów IP rosyjskich agencji rządowych + możliwość odbioru i automatyczne kopiowanie do folderu za pomocą programu użytkownika ipfilter.dat
 • Opcjonalna możliwość zainstalowania wyboru dodatkowych ikon do zasobnika, głównego okna programu i obsługiwane typy plików
 • Wybieranie ikony programu w zasobniku podczas instalacji (4 opcje)
 • Dodano skrypt vbs do ustawiania własnego dźwięku zakończenia rozruchu (dla wersji 2.2.1.25534 i 3.x)
 • Opcjonalna możliwość (wybór podczas instalacji), aby zapisać istniejące ustawienia uTorrent lub wymiana ustawień na podstawowe z przepakowania
 • Możliwość pobierania i automatycznego kopiowania plików programów użytkownika:
  settings.dat – ustawienia programu
  utorrent.lng – plik językowy
  • rss.dat – ustawienia dotyczące kanałów RSS
  current.btskin – program skin
  tray.ico – ikona programu w zasobniku
  main.ico – ikona programu w głównym oknie
  maindoc.ico – ikona plików torrent.

µTorrent (uTorrent) – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware / adware)

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna, to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

Wybór wersji programu podczas instalacji.

UWAGA!!! W przypadku różnych wersji programu i odpowiednio, samego przepakowania, programy antywirusowe lub inne oprogramowanie zabezpieczające wykrywają FAŁSZ. Jeżeli masz wątpliwości lub obawy co do bezpieczeństwa stosowania przepaku NIE UŻYWAJ go!!!

Languages: Arabic, Armenian, Basque, Belarusian, Bosnian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Gaeilge (Irish), Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kabyle, Korean, Kurdish (Sorani), Nepali, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Sinhala, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Taiwan, Tatar, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Wels…

uTorrent Pack LRepacks zrzuty ekranu:

You may also like...