7 Star Browser to chińska przeglądarka internetowa opierająca się na najnowszych wersjach przeglądarki Google Chrome. Jest szybsza niż IE i inne przeglądarki, bezpieczniejsza, o lepszej stabilności, kompatybilna ze wszystkimi rozszerzeniami Chrome. Jest idealna do szybkiego przeglądania Internetu, wykorzystuje dwa jądra zarówno przeglądarki Internet Explorer, jak i Chrome. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ można natychmiast zmienić lub pozwolić programowi automatycznie zmienić jądro podczas napotkania na strony internetowe, które obsługuje tylko Internet Explorer.
Przeglądarka pozwala wykonywać standardowe funkcje, zarządzać historią przeglądania, zakładkami czy organizować pobieranie. Ponieważ obsługuje wtyczki Chrome możesz połączyć się ze sklepem Google Chrome i zainstalować ulubione dodatki.
7 Star Browser oferuje kilka szczególnych funkcji, które wyróżniają ją. Można, na przykład, szybko wyszukać strony internetowe lub otworzyć oddzielne karty, aby zachować ważniejsze strony internetowe lub zawartość internetową do późniejszych działań.
Ponadto można przełączać się między jądrami w dowolnym momencie, co jest bardzo użyteczną funkcją zarówno dla programistów, jak i zwykłych użytkowników. Na przykład programiści mogą sprawdzić, jak witryna jest wyświetlana przez nowoczesne przeglądarki sieciowe, a jednocześnie ma możliwość przetestowania go w widoku programu Internet Explorer.
Obsługuje małe etykiety przydatne do logowania się na wiele kont, gesty myszy, metodę “Przeciągnij i upuść” ( linki, zdjęcia lub wybrany tekst), kilka metod zamykania kart. Ma osobną zakładkę często odwiedzanych stron (12) i automatyczne sortowanie (np. najbardziej popularne filmy, programy telewizyjne).
Za pomocą konta Google można pobrać zakładki, historię, ustawienia osobiste i automatycznie synchronizować dane z chmurą Google. Oferuje również skrót klawiaturowy, który ukrywa przeglądarkę przed np. szefem firmy. Posiada przycisk regulacji przeźroczystości okna i inne.

Uwaga
Jest problem z ustawieniem polskiego interfejsu, a przeglądarka jest oparta całkowicie na kodzie Google Chrome… Może ktoś podpowie?

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z 64-bit/ (41 MB / 183 MB) Pobierz /.7z 32-bit/
Wersja instalacyjna /.exe/: pobierz /64-bit/ ; pobierz /32-bit/

Języki / Languages: Arabic, Bengali, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified & Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK/US), Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kanada, Korean, Latvian, Lithuanian, Malayalam, Marathi, Norwegian, Oriya, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovakian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America), Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/7_Star_Browser_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/7_Star_Browser_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalPrzeglądarki www7 Star Browser,7 Star Browser portable,Google Chrome,Internet Explorer,przeglądarki internetowe
7 Star Browser to chińska przeglądarka internetowa opierająca się na najnowszych wersjach przeglądarki Google Chrome. Jest szybsza niż IE i inne przeglądarki, bezpieczniejsza, o lepszej stabilności, kompatybilna ze wszystkimi rozszerzeniami Chrome. Jest idealna do szybkiego przeglądania Internetu, wykorzystuje dwa jądra zarówno przeglądarki Internet Explorer, jak i Chrome. Jest to...