7 Star Browser 2.0.62.24 portable

12 komentarzy

 1. Jaś Taś Taś Obiektywniś pisze:

  W wersji stable pomimo żądania ustawienia języka polskiego, z reguły nie zostaje zassany polski plik językowy do folderu locales. Stąd problem po restarcie z pojawieniem się naszego języka. Zapożyczony z innych przeglądarek Chrome plik PL nie do końca właściwie tłumaczy, bywa, że zrywa program. Trzeba by znaleźć odpowiedni plik językowy (odpowiadający wersji), albo przesiąść się na beta. Tam z tym jest lepiej…

 2. Piotrek pisze:

  U mnie – wersja 2.0 beta 64bit – język polski jest od razu przy pierwszym uruchomieniu.

  • zbymal pisze:

   Wersja 2.0 beta rozpoznaje język systemu i taką wersję uruchamiałem. Do głowy by mi nie przyszło, że w wersji stabilnej jest kłopot z językami.

 3. And-Wil pisze:

  Jak ustawić język polski?

  • zbymal pisze:

   Powinno być tak: Menu > Setting > Show advanced settings… > Languages > Language and input settings… > w nowym oknie > Add > Polish > Ok > Display 7Star in this language i restart przeglądarki.

   Jednak Chińczycy coś zepsuli, bo po restarcie dalej jest język angielski (nawet po wyrzuceniu z listy English i English US).
   Chyba, że 7 Star musi być domyślną przeglądarką w systemie, ale tego nie sprawdzałem.

 4. zbymal pisze:

  Znalazłem w Internecie chińską przeglądarkę 7 Star Browser, więc wstawiam na stronę. Może kogoś zainteresuje. Nie widziałem jej na polskich portalach z oprogramowaniem.

  • Mieczysław Pajek pisze:

   Usiłowałem pobrać – bezskutecznie. Proszę Pana Zbymala aby sprawdził udostępnione przez siebie linki oraz czy interfejs jest rzeczywiście także w polskim języku.

   • zbymal pisze:

    Dzięki za info, faktycznie linki nie działały. Pliki leżą na serwerach portalu Softpedia i nie wiem, czy oni zmienili, czy ja popełniłem błąd. Teraz można pobierać.
    Jeśli chodzi o polski język, to jest, bo uruchamiałem przeglądarkę, widać to na zrzutach ekranu, które są powyżej.

    • Mieczysław Pajek pisze:

     Zaraz sprawdzę czy udostępnione przez Pana nowe linki umożliwiają pobranie 7 browser. Ja miałem już udaną próbę pobrania z innego źródła i na próbę miałem już zainstalowaną tę przeglądarkę, chciałem bowiem wypróbować kolejny produkt oparty na chrom. Jak dotąd pod względem indywidualnej konfiguracji odpowiadał mi Cent Browser ale także nie do końca. Po przeczytaniu Pańskiego opisu 7 browser a w szczególności o możliwości wykorzystywania dwóch jąder przeglądarek – Internet Explorer i Chrome sądziłem, że jest to coś co najbardziej mi odpowiada ale jeśli rzeczywiście ma ten polski interfejs bowiem moja pierwsza próba instalacji ukazała mi język angielski. Więc nie wiem dokładnie jak przejść na polski. Spróbuję raz jeszcze instalacji po udanym mam nadzieję pobraniu setupu z Pańskiego linku.

    • Mieczysław Pajek pisze:

     Próbowałem pobrać z Pańskich linków po raz kolejny i na wszystkich po kliknięciu w odnośnik ukazywało się to: “407 – Gone” – nie mogę więc sprawdzić polskiego interfejsu ani możliwości konfiguracyjnych jakie ew. daje 7 browser. Moje ww. próby pobrania były z przeglądarki SuperBird.

     • zbymal pisze:

      Myślę, że teraz rozwiązałem problem pobierania. Wrzuciłem wersje portable na serwer MEGA.

      • Mieczysław Pajek pisze:

       Ja mam aktualnie zainstalowaną wersję instalacyjną pobraną ze strony producenta ale w dalszym ciągu brakuje mi polskiego interfejsu – czy wersja portable ustawia polski język automatycznie? Prosiłbym o odpowiedź na mój adres mejlowy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.