All About Winamp 10.4 portable

All About Winamp

All About Winamp (WAAbout) to proste narzędzie, którego zadaniem jest wyświetlenie informacji o programie Winamp. Program jest prosty i intuicyjny. Interfejs główny programu składa się z kilku zakładek, które prezentują odpowiednie informacje. Program umożliwia wygenerowanie raportu w formacie tekstowym *.txt (czytelny i prosty tekst) lub *.html (sformatowany, świetnie wyglądający dokument z obrazkami).

Nie wymaga instalacji (działa w trybie przenośnym). Wystarczy pobrać plik na dysk i go uruchomić. Program jest częścią pakietu oprogramowania Winamp Tools, dedykowanemu programowi Winamp (w związku z tym, można go również zainstalować dzięki prostemu i intuicyjnemu instalatorowi. Sam instalator napisany jest w NSIS).

Program All About Winamp w bieżącej wersji:

-posiada intuicyjny i prosty interfejs
-niewielki rozmiar, jest przenośny, kompatybilny z Windows 7+
-dzięki preferencjom, pozwala na dostosowanie go do własnych upodobań
-pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu w formacie TXT z informacjami o Winampie
-pozwala na wygenerowanie szczegółowego raportu w formacie HTML z informacjami o Winampie
-dostępny jest w kilku językach.

Warunkiem pracy programu Winamp Backup Tool jest zainstalowany w systemie odtwarzacz plików audio i wideo Winamp w wersji co najmniej 5.66

W tworzenie i rozwijanie programów włożono ogromną ilość czasu oraz wysiłku. Były one zawsze darmowe i tak pozostanie. Jeśli podobają Ci się moje programy i chcesz wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe.
Wpłacając na moje konto bankowe lub konto PayPal dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem wszelkiego rodzaju projektów. Będzie to także niezła motywacja do dalszej pracy.
Paweł Porwisz

Działa w systemach: Windows 7/8/10 + Winamp
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, Polish, Portuguese (Brazil).

You may also like...