Alzex Finance Free 7.4.0 portable

Alzex Finance

Alzex Finance pozwala każdemu z łatwością zarządzać osobistymi przychodami i rozchodami. Program pomoże kontrolować nasze finanse – zrozumieć, na co wydaje się pieniędzy, ustalić punkty zbytnich rozchodów i zredukować niepotrzebne wydatki. Łatwy w obsłudze, można bez wysiłku śledzić finanse, oferowany jest szeroki wachlarz możliwości funkcjonalnych i ustawień dla zaawansowanych użytkowników.

Poprzez spojrzenie na streszczenia, raporty i wykresy, użytkownik otrzyma głęboki wgląd do budżetu rodzinnego, ustali źródło zbyt dużych wydatków i obetnie budżet. Zawierając organizer, program pozwala też prześledzić oczekiwany przychód, koszty oraz zobaczyć ile pieniędzy będziemy mieli na jakiś dzień w przyszłości.

Alzex Finance możemy zainstalować program na zewnętrzny dysk USB i zawsze mieć go pod ręką. Korzystaj z programu na każdym komputerze, gdzie zechcemy – w domu, pracy, w podróży.
Wszystkie dane pozostają na dysku USB, a sam program nie pozostawia śladów na komputerze. Nasze dane i ustawienia nie ucierpią w razie awarii komputera lub systemu. Nie wymagana jest instalacja na komputer, program działa jeśli nawet instalacja programów zablokowana jest przez administratora systemowego.

Aplikacja spełni wszelkie nasze oczekiwania, kiedy będziemy musieli sporządzić bardziej realistyczny budżet, wybrnąć z długów, nauczyć dzieci podstaw zarządzania budżetem.

Cechy kluczowe Alzex Finance:

Synchronizacja danych (Windows, Android i iPhone/iPad)
Wielu użytkowników mogą pracować z tą samą bazą danych i synchronizować zmiany poprzez Internet. Użytkownicy mogą jednocześnie pracować z tym samym plikiem z różnych komputerów (w sieci).

Konta użytkowników i prawa dostępu
Z programem mogą pracować kilku użytkowników, pozwoli to śledzić konta poszczególnych użytkowników, chronić swoje konto przed zmianami i ukrywać przed innymi użytkownikami.

Bogaty zestaw narzędzi do zarządzania bazą danych
Możliwość cofnięcia i ponowienia wszelkich zmian. Edycja wielu plików (grupowanie, zmiana nazwy oraz inne czynności nad zestawem wpisów). Grupowanie transakcji, sortowanie oraz elastyczny system filtrów. Szybkie wprowadzenie często używanych transakcji.

Raporty
Analizuj sytuację finansową za pomocą raportów. Pomoże Ci to zrozumieć, na co wydaje się pieniędzy i jak najlepiej zarządzać pieniędzmi.

Program obsługuje nieograniczoną ilość walut
Już od początku w liście są praktycznie wszystkie waluty światu, plus metale szlachetne. Można też dodać swoje waluty, w tym „wirtualne”, tzn. ewidencjonować nie tylko pieniądze, lecz także inne rzeczy (metale, paliwo, wszelkie jednostki miary). Kursy wymiany walut można pobierać z sieci.

Organizer
Organizer pozwoli Ci na tworzenie regularnych transakcji w sposób automatyczny. Takie transakcje będą wprowadzane przez program automatycznie, bez udziału użytkownika, bądź za jego potwierdzeniem w razie konieczności.

Śledzenie długów i pożyczek
Możesz brać pożyczki i pożyczać komuś pieniądze – program uwzględni to. Spłacać dług można z dowolnego konta i w każdej walucie.

Budżet
Program pozwala na łatwe śledzenie postępu w osiągnięciu Twoich celów finansowych oraz kontrolowaniu rozchodów. Jest to proste – wszystko, czego potrzebujesz – to wydawać mniej pieniędzy, niż zarabiasz. W tym Ci pomoże dział Budżet.

Aplikacja w wersji freeware posiada ograniczenie do 200 transakcji.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Afrikaans, Albanian, Arabic, Azerbaijan, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Lithuanian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Ar,Col,Ec,Mx,Ven), Swedish, Tamil, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...