Angel Writer to prosty, darmowy edytor tekstu umożliwiający tworzenie dokumentów, które mogą zawierać sformatowany tekst, grafikę i tabele.

Zapisuje dokumenty do formatów RTF, TXT i HTML. Wadami aplikacji jest brak wsparcia dla formatu DOC Microsoftu i brak sprawdzania pisowni (można temu zaradzić pobierając polski słownik) . Posiada między innymi takie funkcje do edycji i formatowania dokumentów jak: zmiana czcionki i koloru tekstu, wstawianie obrazów, numerowanie, praca z tabelami i hiperłączami.

Angel Writer ma bardzo zbliżony interfejs do programu Microsoft Word, co ułatwia obsługę. Jest dość szybki i ma niewielkie rozmiary.

Kluczowe cechy programu:
-oszczędza twoje pieniądze
-darmowy edytor tekstów
-oszczędza twój czas
-działa bardzo szybko
-pozwala tworzyć imponujące dokumenty.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,9,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,69 MB / 1,97 MB) v. 3.2 Pobierz (1,52 MB / 5,59 MB) v. 3.1 Słowniki pisowni / Dictionaries Info użytkownika KaKazik: słownik wrzucamy do folderu Addict i zmieniamy jego nazwę na English.adm.

Wersja instalacyjna: pobierz
English, German, Hungarian, Italian, Polish, Russian, Slovak, Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/02/Angel_Writer_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/02/Angel_Writer_icon256-150x150.pngzbymalEdytory tekstoweAngel Writer,Angel Writer portable,Edytory tekstowe,HTML,Notatki,RTF,TXT
Angel Writer to prosty, darmowy edytor tekstu umożliwiający tworzenie dokumentów, które mogą zawierać sformatowany tekst, grafikę i tabele. Zapisuje dokumenty do formatów RTF, TXT i HTML. Wadami aplikacji jest brak wsparcia dla formatu DOC Microsoftu i brak sprawdzania pisowni (można temu zaradzić pobierając polski słownik) . Posiada między innymi takie...