Anvide_Seal_Folder_icon256Anvide Seal Folder (poprzednio Anvide Folder Lock) – to małe, nie wymagające instalacji oprogramowanie, służące do zabezpieczania dostępu do wybranych folderów. Umożliwia ukrywanie wskazanych folderów przed innymi użytkownikami komputera jak i zabezpiecza je hasłem. Bezpiecznie ukryje poufne dane na dyskach twardych i nośnikach wymiennych. W każdej lokalizacji, można ustawić osobne hasło. Jest w pełni przenośny (portable) i nie wymaga instalacji specjalnego sterownika.

W ustawieniach możemy ustawić swoje hasło główne, by później nie wpisywać go każdorazowo przy blokowaniu i odblokowywaniu folderu. Za pomocą Anvide Seal Folder można zablokować i ukryć wiele folderów jednocześnie lub zabezpieczyć każdy z osobna, także różnymi hasłami.

Cechy Anvide Seal Folder:
-prosty i intuicyjny interfejs użytkownika
-obsługa skrótów klawiaturowych
-nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym
-wygodny w użyciu na nośnikach wymiennych
-wsparcie dla skórek
-można łatwo zmienić wygląd.
-niewielkie rozmiary programu
-dodawanie folderów poprzez przeciągnięcie.
-dostępna praca w trybie wiersza poleceń.

Info
Zmiana języka interfejsu: po uruchomieniu programu w pierwszym oknie wybieramy język angielski, w następnym zatwierdzamy warunki licencji, a następnie klikamy Options > Language i wybieramy język.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 1,76 MB / 2,00 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Arabic, Belarusian, Chinese, English, French, German, Italian, Korean, Latvian, Persian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Anvide_Seal_Folder_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Anvide_Seal_Folder_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoAnvide Folder Lock,Anvide Seal Folder,Anvide Seal Folder portable,folder,Foldery,Generowanie haseł,Hasła,odszyfrowanie,Szyfrowanie,Szyfrowanie folderów
Anvide Seal Folder (poprzednio Anvide Folder Lock) - to małe, nie wymagające instalacji oprogramowanie, służące do zabezpieczania dostępu do wybranych folderów. Umożliwia ukrywanie wskazanych folderów przed innymi użytkownikami komputera jak i zabezpiecza je hasłem. Bezpiecznie ukryje poufne dane na dyskach twardych i nośnikach wymiennych. W każdej lokalizacji, można ustawić...