Ares Galaxy 2.5.7 portable

Ares Galaxy

Ares Galaxy to bezpłatny program komputerowy służący do pobierania plików z sieci P2P. Program wspiera protokół BitTorrent oraz Shoutcast.

Program automatycznie znajduje więcej źródeł i pobiera pliki od wielu użytkowników naraz. Zwiększ szybkość pobierania i ciesz się jednym z najłatwiejszych w obsłudze klientów BitTorrent.
Wyszukiwarka pomaga szybko znaleźć to, czego szukasz!
Działa również w sieciach zastrzeżonych, więc udostępnianie danych jest włączone między dwoma równorzędnymi użytkownikami za firewallem.

Najważniejsze cechy aplikacji Ares Galaxy:

– prosta konfiguracja
– wbudowany odtwarzacz plików audio i wideo
– wyszukiwanie plików w wielu sieciach p2p
– podgląd nie do końca pobranych plików
– wznawianie transferów
– ściąganie plików z wielu źródeł, dzięki czemu zwiększa się ich prędkość pobierania
– możliwość rozmowy z innymi użytkownikami programu (interaktywny czat)
– przejrzysty interfejs
– wbudowaną bibliotekę plików (skatalogujemy nasze zbiory)
– ustawianie proxy
– małe zużycie zasobów systemowych
– wybór skórki interfejsu
– i inne…

DMCA (ustawa z zakresu prawa autorskiego): polityka firmy Ares Galaxy polega na szybkim działaniu na podstawie wyraźnych zawiadomień o domniemanym naruszeniu praw autorskich, które są zgodne z ustawą Digital Millennium Copyright Act. Ponadto w odpowiednich okolicznościach Ares Galaxy bezzwłocznie usunie konta osób uznanych przez Ares Galaxy za „powtarzające się naruszenia”. Jeśli jesteś właścicielem praw autorskich lub ich przedstawicielem i uważasz, że jakakolwiek zawartość przechowywana w witrynie internetowej Ares Galaxy narusza Twoje prawa autorskie, możesz przesłać powiadomienie zgodnie z ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”), dostarczając firmie Ares Galaxy

Ares Galaxy – prezentacja

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Aby ustawić język polski interfejsu należy kliknąć na Control Panel, następnie wybieramy zakładkę General i z listy dostępnych języków (domyślnie english) wybieramy polish

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Kirghiz, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...