Boom jest szybkim i łatwym w obsłudze odtwarzaczem audio. Jego autorem jest Peter Pawlowski, współtwórca Winampa i samodzielny twórca odtwarzacza foobar2000, programu o rewelacyjnej jakości odtwarzanego dźwięku.
Odtwarzacz Boom  autor przeznaczył  dla zwykłych użytkowników komputera, którzy nie chcą spędzać czasu nad konfiguracją i obsługą bardziej skomplikowanego oprogramowania. Najważniejsze jego funkcje, to odtwarzanie bez przerw, niskie zużycie zasobów komputera, płynne przechodzenie między utworami, obsługa ReplayGain (normalizacja poziomu głośności w utworach muzycznych z różnych źródeł), strukturalny widok indeksowanych plików. Obsługuje wiele popularnych formatów audio, w tym: MP3, Ogg Vorbis, FLAC, Musepack (MPC), WavPack, WAV, AIFF, MP4/M4A, WMA. Brak odtwarzania audio CD.

Info
W Menu programu jest opcja Zainstaluj na pamięć przenośną.
Autor programu informuje odnośnie tej opcji:
Boom zostanie zainstalowany w folderze zawierającym muzykę; nowa instalacja będzie indeksować muzykę zawartą w tym folderze. W ten sposób Boom może być łatwo przenoszony pomiędzy komputerami razem z muzyką.
Ustawienia aplikacji będą także przechowywane w docelowym folderze; żadne dane nie będą zapisywane poza tym folderem na komputerach, na których Boom zostanie uruchomiony.
Uwaga
Wymagania systemowe:
Windows 7 lub nowszy wymagany do pełnej funkcjonalności.
Windows XP lub starsze obsługiwane z ograniczonymi funkcjami.
Dekodowanie AAC wymaga kodeków firmy Microsoft dołączonych do Windows 7.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe/ (2,32 MB) Wystarczy pobrać i uruchomić.

Języki / Languages: Chinese (Simplified), English, French, Italian, Polish, Swedish.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Boom_Audio_Player_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Boom_Audio_Player_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalOdtwarzacze audio-videoAIFF,Audio,Boom Audio Player,Boom Audio Player portable,FLAC,MP3,MP4/M4A,MPC,Odtwarzacze,Ogg Vorbis,WAV,WavPack,WMA
Boom jest szybkim i łatwym w obsłudze odtwarzaczem audio. Jego autorem jest Peter Pawlowski, współtwórca Winampa i samodzielny twórca odtwarzacza foobar2000, programu o rewelacyjnej jakości odtwarzanego dźwięku. Odtwarzacz Boom  autor przeznaczył  dla zwykłych użytkowników komputera, którzy nie chcą spędzać czasu nad konfiguracją i obsługą bardziej skomplikowanego oprogramowania. Najważniejsze jego funkcje,...