CheckDrive sprawdza dyski twarde (HDD i SSD) w poszukiwaniu błędów i przegląda ich parametry SMART, aby zawsze działały z najwyższą wydajnością. Dyski twarde to delikatne elementy technologii, które należy zadbać.

Program analizuje dysk twardy, który skanuje w poszukiwaniu błędów i próbuje je naprawić. Działa także, jako narzędzie do diagnozowania dysków, ponieważ pokazuje aktualny stan dysku wraz z szczegółami, takimi jak ilość niepotrzebnych plików i czy wymaga fragmentacji. Karta “Informacje” zawiera wiele przydatnych danych. Na przykład wyświetla nazwę, typ i rozmiar dysku twardego, nazwę i rozmiar dysku, stan dysku twardego i liczbę partycji, system plików i wykorzystanie pamięci.

Kontroler tła CheckDrive monitoruje cały czas wartości dysku twardego i ostrzega użytkownika natychmiast po wystąpieniu błędu. Więc od razu wiesz, jeśli coś jest nie tak z Twoim twardym dysku. CheckDrive łatwo zarządza dyskami twardymi o rozmiarze 1TB, z zewnętrznymi dyskami USB lub z super szybkimi napędami SSD.

Program jest bardzo łatwy w obsłudze: wystarczy wybrać literę dysku twardego i pozwolić, aby rozpocząć skanowanie. Proces nie potrwa zbyt długo i wyświetla wyniki na ekranie zaraz po jego zakończeniu.

Info
Program przed uruchomieniem wymaga bezpłatnej rejestracji. Trzeba sprawdzać, również w spamie, czy przyszedł e-mail zwrotny potwierdzający rejestrację.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z/ (6,7 MB / 17,5 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Belarusian, Czech, English, German, Italian, Polish, Ukrainian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/CheckDrive_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/CheckDrive_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaCheckDrive,CheckDrive portable,dysk twardy,HDD,monitorowanie dysku twardego,sprawdzanie dysków twardych,SSD,USB
CheckDrive sprawdza dyski twarde (HDD i SSD) w poszukiwaniu błędów i przegląda ich parametry SMART, aby zawsze działały z najwyższą wydajnością. Dyski twarde to delikatne elementy technologii, które należy zadbać. Program analizuje dysk twardy, który skanuje w poszukiwaniu błędów i próbuje je naprawić. Działa także, jako narzędzie do diagnozowania dysków,...