CleanAfterMe pozwala łatwo i szybko na usunięcie plików oraz kluczy w rejestrze, które są tworzone automatycznie przez system operacyjny Windows podczas zwykłej pracy komputera.

Automatycznie czyści ciasteczka, historię, dzienniki zdarzeń, kosz, pliki prefetch, hasła z przeglądarki Internet Explorer, ostatnio otwierane dokumenty, schowek, pliki tymczasowe i rejestr z wpisów ostatnio używanych programów.

CleanAfterMe to aplikacja przenośna, co oznacza, że można go uruchomić bez instalacji i nie pozostawia jakichkolwiek śladów w rejestrze systemu.

Info
Spolszczenie – pobieramy plik z językiem polskim i wrzucamy do folderu programu CleanAfterMe.
Działa w systemach: Windows 2000,XP,Server 2003,Vista.
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 42,6 KB / 63,2 KB ) Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej.
/inne / other/  ( Arabic, Brazilian Portuguese, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, Galician, German, Hungarian, Italian, Japanese, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Turkish, Valencian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
CleanAfterMe
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/05/CleanAfterMe_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/05/CleanAfterMe_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweCleanAfterMe,CleanAfterMe portable,Pliki tymczasowe,Rejestr,Systemowe
CleanAfterMe pozwala łatwo i szybko na usunięcie plików oraz kluczy w rejestrze, które są tworzone automatycznie przez system operacyjny Windows podczas zwykłej pracy komputera. Automatycznie czyści ciasteczka, historię, dzienniki zdarzeń, kosz, pliki prefetch, hasła z przeglądarki Internet Explorer, ostatnio otwierane dokumenty, schowek, pliki tymczasowe i rejestr z wpisów ostatnio używanych...