ClipboardFusion 5.9 portable

ClipboardFusion

ClipboardFusion to małe narzędzie, które umiejscawia się w zasobniku systemowym. Monitoruje schowek zarządzając tekstem. Usuwa formatowanie tekstu, usuwa tekst, zastępuje tekst, w razie potrzeby robi to za pomocą makr zdefiniowanych przez użytkownika. Możesz nawet zsynchronizować swój schowek z innymi komputerami i urządzeniami mobilnymi.

Cechy programu ClipboardFusion:

Usuń formatowanie schowka:
usuwa tekst skopiowany do schowka, dzięki czemu można go wkleić do różnych aplikacji bez formatowania. Można to zrobić automatycznie lub za pomocą dostosowywanego klawisza skrótu.
Zastąp tekst schowka:
może zastąpić tekst ze schowka wstępnie zdefiniowanymi ciągami. Być może chcesz zastąpić wszystkie symbole „&” ich odpowiednikiem HTML i & – to zależy od Ciebie.
Skróty klawiaturowe:
szybki dostęp do programu poprzez konfigurowalne kombinacje klawiszy, które można nacisnąć w dowolnym momencie.
Używaj potężnych makr:
twórz własne makra za pomocą C# w zintegrowanym edytorze, aby wykonywać całkowicie spersonalizowane przekształcenia tekstu. Moc makr jest ograniczona tylko twoją wyobraźnią. Koniecznie sprawdź też gotowe makra utworzone przez innych członków społeczności ClipboardFusion.
Zsynchronizuj schowek:
utwórz konto Binary Fortress i zsynchronizuj tekst ze schowka z innymi komputerami lub urządzeniami lub po prostu zapisz go, aby móc z niego później skorzystać. Synchronizuj z Androidem, Apple iOS, Windows 10 i innymi.
Menedżer schowka:
ClipboardManager jest głównym punktem ClipboardFusion. Możesz wyświetlić historię schowka, przypięte elementy, elementy online i własne makra. Edytuj, przypinaj, synchronizuj, wyszukuj, zmieniaj kolejność i używaj swoich elementów w jednym oknie.
Bezpieczeństwo:
wszystko, co wysyłasz lub odbierasz za pomocą funkcji synchronizacji schowka, jest szyfrowane przy użyciu szyfrowania 256-bitowego.
Darmowy:
podstawowa funkcjonalność ClipboardFusion jest darmowa do użycia na komputerze osobistym, bez żadnych zobowiązań. Jeśli chcesz skorzystać z synchronizacji schowka i bardziej zaawansowanych działań, sprawdź licencje Pro.

ClipboardFusion korzysta z tego samego instalatora zarówno w wersji Free, jak i Pro. Jeśli nie wpiszesz klucza licencyjnego podczas instalacji otrzymasz automatyczną 30-dniową wersję próbną funkcji Pro. Po 30-dniowym okresie próbnym ClipboardFusion automatycznie powróci do wersji darmowej. Jeśli wolisz przywrócić ClipboardFusion do wersji bezpłatnej przed końcem okresu próbnego, wykonaj następujące kroki: Otwórz okno Ustawienia, kliknij kartę Klucz licencyjny, kliknij „Zmień na bezpłatną wersję”, kliknij Zastosuj. Po wykonaniu powyższych kroków program powróci do wersji darmowej z wyłączonymi funkcjami Pro. Po przywróceniu wersji bezpłatnej nie będziesz już otrzymywać monitów o aktualizację do wersji Pro.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Google Chrome – dodaj rozszerzenie ClipboardFusion do przeglądarki, aby szybko i łatwo zarządzać schowkiem.

Languages: Arabic, Belarusian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English (Australia, Canada, United Kingdom, United States), French, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Vietnamese.

You may also like...