ClipGrab 3.9.7 portable

ClipGrab

ClipGrab jest darmowym menedżerem pobierania i konwerterem materiałów wideo z wielu serwisów internetowych.

ClipGrab może konwertować pobrane filmy do MPEG4, MP3, OGG Vorbis, OGG Theora i WMV. Obsługuje również pobieranie oryginalnych plików wideo FLV lub MPEG4 bez konwersji.

Jakie formaty wyjściowe są obsługiwane przez ClipGrab?

MPEG4 to obecnie najpopularniejszy format wideo. Jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami i odtwarzaczami, a także jest najlepszym wyborem do pobierania filmów na iPada lub iPhone’a. Wiele filmów, np. Filmy HD z YouTube lub Vimeo są już w rzeczywistości dostarczane w formacie MPEG4. Oznacza to, że jeśli wybierzesz MPEG4 jako format wyjściowy, uzyskasz krystalicznie czystą oryginalną jakość swojego wideo, ponieważ ClipGrab inteligentnie rozpozna format wejściowy i nie wykona żadnych zbędnych konwersji.

MP3 to uniwersalny format audio i doskonały wybór, jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio wideo.

WMV (Windows Media Movie) jest używany głównie przez Windows Media Player, ale istnieje również wiele urządzeń i innych programów obsługujących WMV.

OGG Vorbis i OGG Theora – jeśli jesteś fanem Open Source i otwartych standardów, możesz preferować użycie tych formatów opracowanych przez Xiph Foundation. OGG Vorbis to popularny format plików audio, z drugiej strony OGG Theora jest odpowiednim formatem wideo.

Oryginalny format – chcesz mieć najwyższą możliwą jakość pobieranych plików wideo? Następnie wybierz „Format oryginalny”, a pobieranie nie zostanie w ogóle przekonwertowane. Plik wyjściowy będzie, w zależności od źródła, MPEG4, FLV lub WebM.

Witryny obsługiwane przez ClipGrab:

YouTube to najpopularniejsza witryna wideo na świecie. Dlatego też jest to najważniejsza strona obsługiwana przez ClipGrab. Filmy można pobierać w jakości HD (1080p i 720p), a także w standardowej rozdzielczości (480p, 360p i 240p). Dodatkowo ClipGrab zapewnia zintegrowaną i łatwą w użyciu funkcję wyszukiwania filmów z YouTube.

Vimeo to kolejna popularna platforma wideo, specjalizująca się w wysokiej jakości i artystycznych filmach. Vimeo zawsze oferuje niesamowite filmy, a także duży wybór filmów Creative Commons. Z Vimeo filmy można pobierać w rozdzielczości HD lub standardowej.

Dailymotion to kolejna witryna wideo z obsługą na najwyższym poziomie przez ClipGrab. Filmy z Dailymotion można pobierać w jakości HD, standardowej rozdzielczości wysokiej i niskiej jakości.

Facebook – ten popularny serwis społecznościowy staje się coraz ważniejszą platformą udostępniania filmów. Możesz łatwo pobierać filmy z Facebooka, w tym prywatne, za pomocą ClipGrab.

Inne witryny – jeśli witryna nie jest „oficjalnie” obsługiwana przez ClipGrab, nadal możesz mieć możliwość pobierania z niej filmów. Dzięki zaawansowanemu systemowi rozpoznawania wideo ClipGrab umożliwia pobieranie z tysięcy witryn internetowych.

ClipGrab używa youtube-dl do pobierania filmów z Internetu. youtube-dl jest rozwijany przez niezależny zespół programistów Open Source i udostępniany publicznie. Dowiedz się więcej na youtube-dl.org.
Kliknij Kontynuuj, aby pobrać youtube-dl.

Podobne programy: yt-dlg ; YDL-UI ; Vividl Media Downloader ; Hitomi Downloader ; yt-dlp-gui

ClipGrab – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Podczas instalacji wybieramy folder, gdzie chcemy mieć program. Tworzy ikonę na pulpicie

Wersja instalacyjna może zawierać oferty firm trzecich

Languages: Basque, Bulgarian, Catalan, Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Lithuanian, Macedonian, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Swahili, Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...